Wpis z mikrobloga

@venad: "taka sama czynnosc jaka wykonujesz ze swoim parnterem" - rozmieszylo mnie to, ale poczulem tez wspolczucie dla autora. "no ale jakby posuwal pijane laski w kiblu to ok" - skad takie zalozenie? XDDD Tym razem tez poczulem wspolczucie, ale dla ograniczonego intelektu autora. Seks dzieli sie na conajmniej 2 rodzaje. Jeden jest zwierzecy, mechaniczny, zaspokajajacy potrzebe fizjologiczna. Drugi jest pelen pasji i namietnosci i taki da sie uprawiac tylko
  • Odpowiedz
@venad:

chór oburzonych.

Nie, nie, to nie jest żaden chór, tylko ich projekcja. Znacząca większość ludzi ma #!$%@?, gdzie kto wsadza #!$%@?, dopóki się z tym nie obnosi. A diviarze jakoś dziwnym trafem bardzo lubią się z tym obnosić i jeszcze próbują udowadniać, że ich styl życia jest najlepszy. Jak jest tak jak mówią, to niech robią to co sprawia, że są szczęśliwi i tyle, a nie prowadzą krucjatę, jakby
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: autopsja, ale Orwell też o tym pisał w roku 1984, choć nie użył dokładnie takich słów jak ja. Do zwierząt trzeba mówić wprost, nie potrafią czytać między wierszami i wysnuwać własnych wniosków. Zetknąłem się też z tym w którejś książce Fromma (też nie wprost - o #!$%@?, znowu trzeba samodzielnie myśleć).
  • Odpowiedz
Problem wielu facetow polega na tym, ze nie uczyli sie w szkole, nie maja dobrych zarobkow i nie maja dostepu do wartosciowych kobiet. Nawet jezeli ktoremus uda sie zalozyc firme budowalana albo autohandel i zarabia po kilkadziesiat tysiecy miesiecznie, to taka "fortuna" moze skusic co najwyzej jakas ladna dziewczyne, ktora intelektualnie jest na ich poziomie. Tak to juz jest, ze dziewczyny ktore sa inteligentne czesto tez zarabiaja dobre pieniadze, przez co staja
  • Odpowiedz
@blizzarder: ja na przykład zarabiam ani dużo ani mało, bywam w związkach i innych relacjach, ale że niezbyt lubię o te związki długofalowo dbać i ogólnie szybko się nudzę + jestem przeciętnej urody, to do dziewczyn do których mam dostęp bez konieczności płacenia poprostu czasem dorzucam sobie takie 10/10 już za hajs. i wcale nie myślę że dziewczyny są głupie, no ale skoro tak mówisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@blizzarder Tu nie chodzi o zarobki, wykształcenie czy intelekt. Przynajmniej nie tylko o to. Niektórzy są średnio ogarnięci pracują gdzieś w januszexie, ale mają "dobre geny" i wyłapują naprawdę fajne laski. Poza tym patrzenie tylko na zarobki partnera nie jest dobre. Ja bym nie chciał aby moja żona patrzyła tylko na zarobki, źle nie zarabiam ale zawsze znajdzie się ktoś kto zarabia więcej :)

Natomiast kobiety zawsze się burzą jak ktoś
  • Odpowiedz
@pap123: Wazne, ze jestes swiadomy tego co robisz, a nie zyjesz w iluzji. Pytanie czy kiedykolwiek sie zakochales i jestes zdolny do milosci czy po prostu zawsze chodzilo tylko o seks w tych zwiazkach? Wszelkie generalizacje, wrzucanie do jednego wora zle sie koncza, ale ciezko zebym pisal na wykopie elaborat rozpatrujac wszelkie przypadki, zreszta nie mam ku temu kompetencji. Moge prezentowac co najwyzej archetypy zachowan, a ze swiat nie jest
  • Odpowiedz
@blizzarder: Czyli chłopski rozum i fantasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fromma twórczości nie znam ale wygląda na to że w centrum jego zainteresowań były raczej różne rodzaje miłości a nie seksu. Zresztą bardzo zabawnie wygląda próba nadawania ruchom frykcyjnym metafizycznego wymiaru przez osobę która sprowadza wszystko do zarobków.
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: Ależ ja niczego nie sprowadzam do zarobków, widocznie niejasno się wyraziłem. Często jest po prostu tak, że osoby inteligentne, wykształcone siłą rzeczy mają pieniądze "jako efekt uboczny", a dzięki temu, że mają pieniądze, mają łatwiejszy dostęp do innych ludzi na swoim poziomie. Pieniądzmi nie przekonasz do siebie wartościowej kobiety, o czym pisałem na przykładzie autohandlu czy firmy budowlanej. Ludzie budują udane związki na wielu różnych fundamentach, ale seks to
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: a za zdyskredytowanie Orwella pisząc w jednym słowie "fantanstyka" nie powinienem kontynuować z tobą dyskusji. Gdyby w książce fantastycznej ktoś napisał 2+2=4, też napisałbyś, że to HURR, DURR, FANTASTYKA, czyli NIE NALEŻY WIERZYĆ W NIC CO TAM PISZĄ, NIE MA TAM ŻADNEJ WARTOŚCI, nie? Tfu na ciebie.
  • Odpowiedz
@imajoke: usunąłeś czy ktoś inny się do tego przyczynił ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

"taka sama czynnosc jaka wykonujesz ze swoim parnterem"


@blizzarder: bo czynność tak dosłownie jest taka sama. Kwestia tylko tego, że jak masz seks w jakimś związku to będziesz tam miał zazwyczaj jakieś dodatkowe emocje związane z tą konkretną osobą (jeżeli to jest taki związek jak powinien być, bo też nie jest powiedziane, że w związku seks zawsze będzie super), u prostytutki raczej
  • Odpowiedz