Wpis z mikrobloga

@Xavax:

Tak szczerze to na tych procesjach ludzie zachowali więcej dystansu i środków ostrożności niż w marketach.
Wczoraj połowa bez masek, #!$%@? po całości, a założę się ze dwa miesiące temu to właśnie oni najbardziej srali w gacie i siedzieli zamknięci w domach.

@Iskaryota:
  • Odpowiedz
@stefan_1971: no ładnie się musiałeś naszukać zdjęć tłumów w galerii że wygrzebałeś jakieś zdjęcie z listopada xD

Co do protestu BLM to zauważ, że praktycznie wszyscy mają na twarzach maski. Myślisz, że pod kościołem który mam perfidnie pod okiem ktoś podczas procesji miał założoną maskę? hue hue hue
  • Odpowiedz
@stefan_1971: to dawno w sklepie nie byłeś, ludzie generalnie trzymają dystans a ochroniarze pilnują ludzi, by dezynfekowali ręce i mieli maski na twarzy

ale co ja będę się wykłócał z jakimś stetryczałym dziadem
  • Odpowiedz
@Iskaryota: no jak się wykłócasz to twój problem ty do mnie napisałeś,
ty masz swoją rację i cię nie przekonam
W sklepach w w. pomorskim Gdynia/Rumia nie zauważyłem trzymania dystansu nawet jak były ograniczenia miesiąc temu to rzadko kto patrzył by 2m od innej osoby zachować
OK z00mer?
  • Odpowiedz
@Xavax: Dziś mijałem taką "procesję". Ludzie stoją przy swoich domach (jednorodzinnych) w rodzinnych grupkach lub przy ulicy (jeśli trasa nie przebiega obok ich domu) i czekają. Kawałek dalej minąłem jadącego w przeciwną stronę księdza z Najświętrzym Sakrametem który wystawał z samochodu przez szyber dach. Jako obstawa dwa małe samochody strażackie. I tak powoli sobie jechał. Można? Można.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
gdzie w galerii handlowej czy w szkole idziesz w grupie 50-200 osób nie utrzymując żadnego dystansu między sobą?

@Iskaryota: byłeś ostatnio w jakieś galerii albo większym sklepie? XDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
to dawno w sklepie nie byłeś, ludzie generalnie trzymają dystans a ochroniarze pilnują ludzi, by dezynfekowali ręce i mieli maski na twarzy


@Iskaryota: tak kolego to było miesiąc lub dwa temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz #!$%@? jajca, nie wspomnę o kolejkach do lodów itp
  • Odpowiedz
@Iskaryota w której galerii byłeś? Pracuje w Arkadii i to co mówisz daleko mija się z prawdą, już zaraz po otwarciu ludzie przyszli tłumnie tylko i wyłącznie zobaczyć ile ludzi jest w galerii i wiele osób #!$%@? bez maseczek i rękawiczek a jak ochroniarz upominał o dezynfekcji rąk jeśli nie ma się rękawiczek to ludzie wielce oburzeni i że na #!$%@? otwierali galerie xD
  • Odpowiedz