Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kumpela wyciąga mnie do parku linowego w weekend. Trochę pogrzebałem w sieci i poprzeglądałem jakie tam są przeszkody i na jakiej wysokości to wszystko "odbywa się". No i średnia wysokość to jest 7-12 metrów nad ziemią. Problem jest taki, że mam trochę lęk wysokości. Niby na dach wejdę u siebie żeby coś tam naprawić, albo na rusztowanie ale to jest inaczej bo jest grunt pod nogami normalnie, no wiecie o co chodzi. W tym parku linowym, jak sama nazwa wskazuje dominują liny, różnego rodzaju siatki, zjazdy, tyrolki i inne dziwadła. Wiadomo, że każdy będzie z nas zabezpieczony uprzężą, ale nadal trochę się cykam. Trochę słabo by było obsrać przysłowiową zbroję jak już tam się wejdzie, tym bardziej że dziewczyna chyba jest mną zainteresowana. Sądzicie, że lepiej odmówić i zaproponować coś innego czy raczej dam radę? Sam chętnie bym spróbował, ale trochę paraliżuje mnie myśl, że lęk wysokości wygra.

#parklinowy #rozowepaski #lekwysokosci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee22e0b728c34cfab07ee5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[=================.......................] 43% (102zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam spory lęk wysokości i pojechałam na integracje z pracy do parku liniowego. Weszłam na pierwszy podest (ok 8-10 m.) i się o mało nie rozpłakałam. Wszyscy poszli, a ja dostałam jakiegoś napadu drgawek. No, ale jestem uparta, trochę mi też było głupio, więc powoli, powoli szłam po tych przeszkodach. Część przeszkód była nawet jak dla mnie prosta, ale takie były też takie, przy których kręciło mi się w
  • Odpowiedz
Idz jak wbijasz na dach to i tutaj dasz rade nie bedzie strasznie a jak bedzie i sie przelamiesz to uderzy cie meska zajebista energia i cala reszte dnia bedziesz rozpalal kumpele do czerwonosci essssaaa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam paraliżujący lek wysokości i dla mnie wejście po drabinie ja strych w garażu na 3.5 metra to wyczyn i trzymam się kurczowo wszystkiego. W parku linowym strach był tylko przez chwilę, potem się raz poślizgnąłem i mnie przytrzymało to już nie miałem za bardzo lęku. Na twoim miejscu bym powiedział, że jak byłeś dzieckiem to spadłeś z drzewa i złamałeś nogę i od tego czasu boisz się wysokości,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Wiesz co, jeśli możesz wejść na rusztowanie czy dachu to taki średni masz ten lęk wysokości. Strach związany z wysokością jest raczej naturalny, ale to na tym polega właśnie zabawa w parku linowym, że jest trochę adrenaliny, a z drugiej strony jest całkiem bezpiecznie. Jak jesteś sprawny fizycznie i nie masz tak, że strach cię paraliżuje, to powinno być spoko.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Uprzedź ją wcześniej, że masz lęk wysokości i nie wiesz czy będzisz się czuł komfortowo. Zawsze możesz się rozmyślić, a niech ona sobie pochodzi. W każdym razie nie udawaj kogoś kim nie jesteś i nie rób niczego na siłę.
  • Odpowiedz