Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 285
@Mescuda: #!$%@?, się śmiejesz, ale taka gadka już na starcie odbiera mi wszystkie argumenty. Bo teraz choćbym stawał na głowie, rysował wykresy i inne #!$%@? muje to wiem, że nie przekonam, że PIS niszczy ten kraj
  • Odpowiedz
@Mescuda: Moja matka ostatnio stwierdziła, że "ten Czaskoski to nie byłby taki zły, tylko że to LBG popiera" XDD

Nie ma chyba już dla niej nadziei ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mescuda: ja swojemu ojcu naopowiadalem, ze z polski sie smieja nawet w jakiejs bośni czy portugalii, prezydent duda slucha rozkazow amerykanskiej zydówki mosbacher, rzad kreci walki na miliardy zlotych, przy ktorych afery aws czy sld to sa szkolne figle.

a tak poza tym to nazwisko duda beda przyszle pokolenia stawialy w jednym szeregu z innymi zdrajcami polski jak radziwill czy konfederacja targowicka. za garsc srebnikow sprzedal ojczyzne magnatom kaczynskiego. pohanbil
  • Odpowiedz
Bo teraz choćbym stawał na głowie, rysował wykresy i inne #!$%@? muje to wiem, że nie przekonam, że PIS niszczy ten kraj


@Majsterzyna: Nauczcie się wreszcie, tego typu ludzi nie przekonacie wykresami czy argumentami logicznymi. Oni broniąc pis bronią podstawowych dla siebie wartości i równie dobrze możecie osobę głęboko wierzącą przekonywać że trójca święte jest nielogiczna, atakując wiarę atakujecie JA tej osoby i tym samym ją samą.
A jeśli ktoś atakuje odstawy twojego JA twojego światopoglądu to się bronisz (w przypadku większości ludzi).

Trzeba zidentyfikować jaką wartość dana osoba ceni i ma ją w głowie przypiętą do PiS a potem to przypięcie rozwalić co wbrew pozorom nie jest trudne bo PiS to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fearaneruial: ja Cię doskonale rozumiem o co chodzi.
Te wykresy to nie dosłownie tylko w przenośni, że możesz tłumaczyć a Ci dalej swoje. W jednym masz rację. Być może przekazuje to zbyt trudnym językiem. A tu podałeś ładne proste przykłady.
Chociaż z tym PRLem to jest grząski grunt u mojego teścia, bo on jest prostym robotnikiem, który do tego lubi pracę fizyczna. Jego hobby jest #!$%@?. Dosłownie ;/
Wchodząc na
  • Odpowiedz