Wpis z mikrobloga

@vuxiu Nawet mniej, bo na polski wystarczy ze wszystkich książek wykuć na pamięć streszczenia tych z gwiazdką i zaliczone. A na matmie masz tablice, więc jak umiesz ich używać to bez problemu zdasz nawet na 50%
  • Odpowiedz
  • 67
@vuxiu w ogole sens matury i tego co jest dalej jest bez sensu xD ile to panien zdaje to na 90% panikujac i zakrywając nocki przez tydzień w książkach a potem ida na fizjoterapie albo hotelarstwo xD
  • Odpowiedz
  • 11
@Canova: Akurat dobry fizjoterapeuta musi posiadać dużą wiedzę, ale hotelarstwo to żart z wykształcenia wyższego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Peanutbutter_jelly: Takie osoby powinny zostać jednak z wykształceniem podstawowym
  • Odpowiedz
ile to panien zdaje to na 90% panikujac i zakrywając nocki przez tydzień w książkach a potem ida na fizjoterapie albo hotelarstwo


@Canova: cholera! ludzie mają wybór!
ZAKAZAĆ xDDD

co za komuch
  • Odpowiedz
@vuxiu bo wszyscy w dorosłym życiu mają maturę w głębokim poważaniu, Janusza w Januszexie, czy Brada w korpo gówno obchodzi ile miałeś procent na jakimś egzaminie. Liczą się umiejętności i znajomości, a nie fakt że napisałeś rozprawkę z polaka i miałeś 90 czy 30 procent. Taka prawda.
  • Odpowiedz
@vuxiu: no i co z tego? To czy maturę ze słabym wynikiem zdasz czy nie nic nie zmienia. Możesz mieć i 90% ze wszystkich przedmiotów ale jeśli wystarczająco wielu kandydatów będzie miało 91% to i tak się nie dostaniesz, bo liczy się wynik względem innych zdających. To jak ze studiami - możesz skończyć zaoczne w pcimiu dolnym, praktycznie tylko płacąc za czesne i dostać papierek ale co to da? Jeżeli nie
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: fizjoterapia to ciężkie studia? XD anatomia na 1 roku ciężka, cała reszta edukacji na tym śmiesznym kierunku to żart. Szczególnie praktyki i ćwiczenia bierne XD kto był, ten wie że to zmarnowany czas, ja niestety zorientowałem się dopiero w połowie drugiego roku, skończyłem licencjat i tyle. A ilu dzbanów idzie na ten kierunek to głowa mała, nie wspominając o tym, że większość fizjo zarabia minimalną xD jedynie jak wpakujesz w
  • Odpowiedz
@teofil-fiutt zawsze mi się wydawało że ciężkie bo trzeba znać podstawy działania ludzkiego ciała. Rozumieć te zależności wszystkie mięśnie itp. Pensja nie jest wyznacznikiem ciężkości studiów (przynajmniej w 100% ) bo można być dzbanem, a zarabiać duże hajsy za posiadanie dobrej gadki.
  • Odpowiedz
@vuxiu: A co, twoim zdaniem zaliczenie powinno być tylko przy 100%? Jak ktoś opanuje każde zagadnienie z tego co się uczył przez cały okres edukacji? Musi być jakiś próg "minimum" dla osób które nie mają ambicji na coś więcej. Jak ktoś ma ambicje ma dobre studia to stara się o lepszy wynik.
  • Odpowiedz