Wpis z mikrobloga

Dwa pytanka o bestiary.
1. Warto iść bić jakieś potworki na drefie do bestiary? Mam wbite necro, demon skeletony i vampiry. Inne potwory takie jak shadow pupil, blood priest, priestess, itp. występują tam w większych ilościach tak aby szło to w miarę szybko? Oczywiście chodzi mi tu o potwory których trzeba 1000 sztuk zabić, (tych po 500 szt. nie potrzebuje) i pomijam z drefii wyrmy i grimy.
2. Warto bić culty? Jeżeli tak to gdzie najlepiej? Wszystkie rodzaje z nich idzie szybko wbić?
#tibia
  • 9
@Anmo: No własnie nie, dlatego pytam. Mi na pkt nie zależy. Bo bestiarkę robię tylko aby zdobyć achievementy. Obecnie robię 100x 1000 potworów. Zależy mi na czasie, nawet lota nie zbieram.
@Insane_Mike: No własnie zdaje mi się, że tam wolno w porównaniu do goromy, plusem jedynie te niebieskie w większej ilości. Ale słyszałem, że są jeszcze gdzieś kolo Carlin(?) ale nie wiem gdzie nawet.
@Insane_Mike: Ahh no dobra. Te syfy akurat mam. Znalazłem teraz, że culty znajdują się na forbidden temple. Nigdy tam nie byłem. Coś możesz powiedzieć o tym miejscu?
A na drefii sprawnie idzie bestiarka?