Wpis z mikrobloga

Na co komu dziś wczorajsza miłość...Tak wstępem:Kamila pewnie na 3 ,,ekspertów" wygra 2:1, tak jak u sędziów bokserskich. Przechodząc do pytania jednak ja stawiam na Kaśkę, bo trochę tak jakby mając do wyboru Alfa Romeo Stelvio i Suzuki Jimny, wybrać to pierwsze. Dlatego głos na Kaśkę podpisaną przez Ciebie tendencyjnie ,,Deską".Kamila wyglądała starzej od Kaśki, więc chyba to już pani po 40tce, więc trzeba brać poprawkę na to, dlatego stawiam na dziś,
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: No ja właśnie próbowałem spojrzeć na obie te kobiety w nieco szerszym względzie, a nie oceniając tylko wygląd. Blachara zdaje się opowiadać bardzo dużo #!$%@?ów i nie wiem czy bym z nią wytrzymał, nie wspominając już o jej ignorancji. Łysa natomiast wydaje mi się dużo inteligentniejsza od jej rywalki (jeśli komuś nie wystarcza fakt, że zmądrzała i #!$%@?ła z tego ulanego cyrku) odnoszę wrażenie, że łysa gadała dużo bardziej
  • Odpowiedz
@toreno: Coś za coś, akurat nie twierdzę, że ta Kaśka mu gotuję, sprząta, ale się z nią po prostu lepiej dogaduję i tyle. Łysa tymi ,,szpilkami" przeginała i to widać. Wiele razy Gubernator przegina, ale tak naprawdę nikt nie lubi jak jego kobieta go strofuję. Trochę jak matka, która pod łóżkiem znajduję zakazane pozycje 15-latkowi. To tak jakbyśmy zrobili sondę: która baba Majdana lepsza, Doda czy Rozenek? Widzę, że w
  • Odpowiedz
@dadsnothome: Nie mam pojęcia co to wnosi do dyskusji. Zdanie zaczynamy od dużej litery to też jest taka zasada języka polskiego i Ty jej nie stosujesz. Przecinki też stawiasz po ,,swojemu", więc chyba trafiłeś tam gdzie Kubica na pewnym rajdzie, bo dla mnie takie ,,wtyki" świadczą tylko, że orłem ortografii to wcale nie byłeś, nie jesteś i raczej nie będziesz, ale fajnie jakbyś odniósł się do postu, a nie do
  • Odpowiedz