Wpis z mikrobloga

@w_CZOPKU_urodzony: Ssie mocno vr na chwile obecną - gta vice city i san andreas już dawno lata na telefonach a vr jest w quake dopiero ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kilka gier z czego większość to wczesne alphy niedopracowane i tyle, głupi ets2 z bety nie wyjdzie przez jeszcze 7 lat w vr w takim tempie
@Chilli_Heatwave: Można też postawić serwer z linuksem ale co z tego?

W sklepie oculusa masz kilka gier od 20-40€ na dwie godziny każda z czego wszyscy grają w beat saber - gre która powinna być na wii, vr w tej grze jest potrzebne po to żeby mieć czarne tło dookoła jak w ciemnym pokoju.

Serious sam, mam, pierwszy duke nukem był lepszy na pc 486

Half life - jedna gra pod
@suqmadiq2ama: Z czescia sie zgodze, ze BS to top1 gier VR to porazka, gra pod Kinecta czy Wii a nie w VR.
W moim przypadku to od pierwszego Oculusa z Kickstartera czekam na powazne gry jak BF, COD, GTA ale zrobione pod VR. Pewnie trzeba bedzie jeszcze poczekac albo zadowolic sie modami VR badz gierkami pod VR ale nie ma ich za duzo.
Dlatego jestem zdania, wyscig kto da wiecej K
@Chilli_Heatwave: Mam contractors i zagrałem raz i więcej nie włączyłem.

Już bym te gogle popchnął dalej ale odkryłem na nowo ets2 (oczywiście bete vr od kilku lat z przycinkami bez widoku na jakąkolwiek optymalizacje pod vr w przyszłości, ot da sie uruchomić)

No i jeżdże tym tirem ciesząc sie z kolorowego świata.

Pozostałymi grami jestem rozczarowany, ukradłem ostatnio z torrentów boneworks którym sie wszyscy zachwycają jaki to flagowy produkt pokazujący możliwości
@Chilli_Heatwave: Pokusiłbym sie o porównanie oculusa do ps vita, byłem zachwycony jak kupiłem ale po tygodniu skończyły się gry do grania a zapamiętałem dwie - assasina na vite i ten odpowiednik tombrajdera exclusive sony (zapomniałem tytułu) i tyle z konsoli