Wpis z mikrobloga

@Mirrak Per 100 000 violent crimes? 8nkiedy policjant ma większa szansę na śmierć? Przy zatrzymaniu czarnego czy białego?

Do tego zabójstwa przez policjantów to mała część wszystkich zabójstw ;) dostałeś statystyki odpowiedzi nie wymagam bo widać na pierwszy rzut oka, że biorąc pod uwagę milion czarnych i białych w USA okaże się, że więcej znajdziemy czarnych morderców białych ludzi niż białych morderców czarnych ludzi.

Więc w rasizmie systemowym to oprawca jest częściej
@Mirrak

@KakaowyTaboret: no u czarnoskórych masz większą szansę że zastrzeli go policjant


W przypadku więźniów w UK nie chciałeś statystyk per 100 000 i wolales liczby nie s odniesieniu do populacji więc znalazłem takie z USA :-)

Czyli to biali są największymi ofiarami policji w USA, a Polacy trzecia najbardziej kryminogenna grupa w UK za Albanczykami i Brytyjczykami?

https://www.statista.com/statistics/585152/people-shot-to-death-by-us-police-by-race/a
Pobierz KakaowyTaboret - @Mirrak 
 @KakaowyTaboret: no u czarnoskórych masz większą szansę że...
źródło: comment_1591859436K4vFqhjaT7mgkhgvwWzbN6.jpg
@Mirrak Xddddxxx czyli gdy pasuje liczysz per 100 000 a gdy je pasuje- już rezygnujesz z tego sposobu.

Wklejalem dane z 2019- bardziej kryminogenni są Albańczycy :* którzy i tak są mniej niż kryminogenni już Brytyjczycy zgodnie z Twoimi zasadami :*

Xdddd albo troll albo debil

Serio uważasz że Polaków w więzieniach w UK jest więcej niż Brytyjczyków?
@Mirrak pisząc że najbardziej kryminogenna nacja w UK są Polacy bo gdzieś przeczytałeś że jest ich najwięcej (było) w więzieniach biorąc pod uwagę migrantów. Pokazałem że biorąc pod uwagę birth placed Albańczycy są gorsi xd więc co najwyżej 3 miejsce xd

Jeśli nie przekiczasz liczby osadzonych na 100 000 to siedzi o wiele więcej Brytyjczyków niż Polaków, natomiast jeśli przekiczasz liczbę osadzonych na 100 000 migrantów to jest pełno o wiele bardziej
@Mirrak Może innymi słowy. Napisałeś, że najbardziej kryminogenna nacja w UK to Polacy.

Postanowiłeś nie przeliczać liczby osadzonych per 100 000. W takim razie nacja której jest najwięcej w więzieniach w UK jest najbardziej kryminogenna zgodnie z Twoim tokiem rozumowania. Brytyjczyków w więzieniach w UK jest o wiele więcej niż Polaków nawet odliczając brytyjskie dzieci, a licząc polskie dzieci ;) więc jeśli w ten sposób patrzysz na to która nacja jest najbardziej
pisząc że najbardziej kryminogenna nacja w UK są Polacy bo gdzieś przeczytałeś że jest ich najwięcej (było) w więzieniach biorąc pod uwagę migrantów. Pokazałem że biorąc pod uwagę birth placed Albańczycy są gorsi xd więc co najwyżej 3 miejsce xd


@KakaowyTaboret:

Nah, Polacy są gorsi.

,,Więc Polacy są wielokrotnie mniej kryminogenni od Brytyjczyków czy Jamajczykow? Która metodę liczenia wybierasz?

,,

Nah, są bardziej kryminogenni.
@Mirrak To nie prawda, to czarni są zabijani przez policje częściej. Dałem Ci statystyki że biali gina częściej czekam na kontrstatystyki ( )

I w jaki sposób Polacy mogą być gorsi zarówno od Brytyjczyków i Jamajczykow? Daj źródła :P