Wpis z mikrobloga

@spiritus: Bo kiedyś była w PL źle wykonana partia, Brzydki Burak zrecenzował, że lepiej Uberti, bo widział źle wykonaną partię Pietty i tak zostało, mimo, że na rynku już jest kilka partii później. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
filmik buraka widziałem i właśnie nie chciałem się opierać na zdaniu jednego gościa


@spiritus:
Słusznie. W dodatku to opinia sprzed 4 lat, więc nawet jeśli kiedyś była aktualna -- to niekoniecznie jest aktualna dzisiaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@spiritus: ja na przykład mam z Piettą fatalne wspomnienia z ostatnich 2 lat. Próbowałem kupić colta police snub nose i trafiałem na egzemplarze: nieosiowy, ze szczeliną taką, że pół palucha właziło, z wygiętymi częściami. Znam przypadek gościa, który kupił scalaka Pietty Cattlemana i mu... pryskało ołowiem na ramę, bo stożek był nieco krzywo i pocisk się nie mieścił i go "goliło" po jednej stronie. Widziałem 1 dobry rewolwer Pietty, facet,
  • Odpowiedz
filmik buraka widziałem


@nemetrix: @spiritus: Buraka to sie ogląda pierwszy i ostatni raz. To sa treści sponsorowane nie majce kompletnie nic wspólnego ze stanem faktycznym. Jego zachowanie na strzelnicy na niektórych filmach tez jest co najmniej naganne.
  • Odpowiedz
dlaczego pietta jest ta gorsza?


@spiritus: Zależy od rocznika. Kiedyś się pluło na nich, że kontrola jakości słaba, teraz często słyszę, że kupili nowe maszyny i jakość jest dobra za to Uberti sobie poluzował... Niestety, trzeba obejrzeć, obmacać, szczelinę i osiowość sprawdzić samemu.

Ja teraz czekam na krajową konkurencję, Saguaro i Dr Gun zapowiadają własną produkcję.
  • Odpowiedz
@maniak713: Znam ich osobiście i wiem, że ich broń pod marką Doctor Gun jest robiona w Turcji. Nie mówię, ze to źle, tylko stwierdzam fakt. Dlatego powiedziałem o tym fikołku ;)
Saguaro nie znam kompletnie. Nazwa kojarzy mi się z wodą mineralną xD
  • Odpowiedz
Nazwa kojarzy mi się z wodą mineralną xD


@JudzinStouner: XD
Produkują (tzn nie wiem czy sami w piwnicy czy gdzieś zlecają) karabiny Sharpsa w wersji kapiszonowej. Podobno bardzo dobre karabiny tylko trochę drogie.
  • Odpowiedz
@spiritus: podobno największym problemem czarnoprochowców w tym przedziale cenowym jest to, że jakość nie jest powtarzalna - możesz trafić na spoko egzemplarz a możesz tradić na kupę, który od razy trzeba będzie poprawiać u rusznikarza..
ktoś doświadczony jeszcze sobie poradzi, ale świeżak?

@JudzinStouner: zapisane :) nie wiem czy zrobią czy nie, ale fikołka chętnie zobaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz