Wpis z mikrobloga

Nie wiem już #!$%@?. Wszelkie badania porobione, a ja dalej mam zawroty głowy + jakiś uścisk w zatokach i do tego czasami jakieś uściski w klatce, źle mi się oddycha, duszno, a #!$%@? wszystko w jak najlepszym porządku. Przestałem chlać te osrane energole już 3 tygodnie temu. Już mi się wydaje, że to może być na podłożu psychicznym, może ataki paniki, nerwica lękowa, #!$%@? wie. To by się zgadzało, przez wydarzenia z przeszłości. Rezonans magnetyczny głowy muszę jeszcze zrobić.
#przegryw #medycyna #nerwica #nerwicalekowa
  • 15
  • Odpowiedz
@VirginLoser: Objawy somatyczne nerwicy lękowej wiem przez co przechodzisz dobry terapeuta wyciągnie cię z tego gówna polecam terapia poznawczo behawioralna.Wyleczyłem się z tego gówna terapia i tobie też polecam
  • Odpowiedz
@PioruN_9: Pisałem to miesiąc temu, ale musze powiedzieć, że nic nie przeszło. Nie mam siły już bo wyniki badań wychodzą dobre do tego doszła bezsenność i cienie pod oczami, szlag mnie trafia już, jeżdze po lekarzach żeby wykluczyć wszelkie rzeczy, bo to może być też od kręgosługa szyjnego.
  • Odpowiedz
@VirginLoser: Jakie badania robiłeś? Skoro byłeś u psychoterapeuty lub psychiatry to co ci zdiagnozował? Jeżeli szukasz cały czas choroby sam się nakręcasz proste.Objawy typu nerwicy natręctw czy innej nerwicy nie przejdą ci po miesiącu :)
  • Odpowiedz
Ja w swojej nerwicy miałem zawroty głowy i co miałem jeździć do lekarza codziennie że mam takie zawroty nie po prostu skoro masz nerwicę masz różne stany nie raz czujesz się #!$%@? nie raz czujesz się jak na kacu nie raz falowanie musisz zrozumieć. Jeżeli masz dalej siły łazić po lekarzach to łaź ja ci proponuje to co napisałem. Zacząć leczenie tego co ci pewnie dolega a nie doszukiwanie się innych schorzeń
  • Odpowiedz
@PioruN_9: To jednak nie nerwica natręctw. Miałem robione badania na przeciwciała anty-TG (tarczyca) i wyszło, że są podwyższone i to bardzo. Choroba tarczycy, może Hashimoto, albo stan zapalny, czy nadczynność. W najgorszym przypadku rak, ale to niemożliwe, bo USG miałem w lutym i wynik jak najbardziej dobry. Nigdy bym nie powiązał takich objawów z problemami z tarczycą, cały organizm świruje.
  • Odpowiedz