Wpis z mikrobloga

Polskie klody sa #!$%@? rowno Pamietam jak kiedys mialem tinder’a, to laski mialy opisy np. „jak nie masz wlasnego mieszkania i samochodu, to do mnie nie pisz/nie paruj mnie” xD Mam awersje do polskich kalkulatorow. Bo ani sie nie umieja ruchac, ani nie maja zadnych zainteresowan, ani nie umieja nic ugotowac. A ich zycie polega na robieniu zakupow i wrzucanie zdjec na instagrama, w roznych wyszukanych pozach. Jak mozna byc tak #!$%@? czlowiekiem, ze jedyne co Cie w zyciu interesuje to bycie w centrum uwagi, okrzyknieta boginia pieknosci. To po czesci wasza wina stulejarze. Bo jakbyscie nie buchtowali miniona ze szczescia ze jakies wiadro na sperme do was napisalo i wyskakiwali z pieniedzy jak #!$%@? bankomat to by tak nie bylo. Nie ma popytu, nie ma sprzedazy. Niczym polski rap, hehehe #!$%@? kalkulatory. Jest jeszcze troche fajnych dziewczyn w Polsce, ale to niestety mniejszosc. Cieszy mnie fakt ze nie musze z takmi wgl w swoim zyciu obcowac, mimo se sie pchaja na #!$%@?. Z takimi sex, to zadna przyjemnosc. Najpierw robisz milion podchodow, kupujesz jej wszystko na co ma ochote, a jak przyjdzie co do czego, to sie kloda #!$%@? rozklada i lezy. I ruchaj. I takie to sa sexy wlasnie z polkami Jeszcze trzeba w gumie #!$%@?, bo nie biora antykoncepcji. A #!$%@? w gumie polki to jak jedzenie loda przez worek. Czujesz ze jest zimny, ale nie czujesz jego smaku. Daj sobie spokoj Znajdz lepiej jakas ukrainke, jest ich w Polsce pelno. Przynajmniej we Wroclawiu.
#badoo #tinder #przegryw
  • 2