Wpis z mikrobloga

#blackpill #redpill #przegryw #friendzone
Wołam: @marcinpodlas8 @programista1992 @SmutnyRopuch
Szkoda też, że z starej gwardii zostało już tylko niewielu: RiverStyx, SmutnyRopuch, eksde, bezmarcinsensu, wyjdezprzegrywu, wyjzprz2 , alh3, lucer, turek44, PatologicznyKlamca, Ubotek , gadatos, bezmarcinsensu
sd32ds3eew23, PomidorovaLova , NowyRokNowyJa, comer123 , Inconsistent
Warto oglądać filmy gdzie przedstawione są niby 'silne kobiety' i sposoby wykorzystywane przez chadów do radzenia sobie z takowymi.
Mr. Powell to postać napisana jako cuk, ale Ian Glen, grający tą postać nie jest cukiem i z zachowań cukowskich wyszedł jak chad. Polecam obejrzeć scenę w Via Dolorosa, która jest jedyną sceną dla której warto zobaczyć ten marny film. Lara ma grać głupią Płodną Julkę, która ma zrobić z 'głupiego iluminaty, który pier** głupoty o przejęciu władzy nad światem' beta cucka, ale Mr. Powell,stary chad ogarnął tą scenę swoją mową ciała tak, że wyszło odwrotnie.
W filmie widzimy też Mr. Pimmsa, głupiego betę, który już w pierwszej scenie robi z siebie idiotę.
To cuck i nie polecam go naśladować.
Ostanim bohaterem wartym odnotowania jest Alex West, postać napisana jako chad, ale zagrana przez Daniela Craiga, jak postać
cucka (był wtedy gołodupcem).

Tutaj można przejść
do sedna sprawy. Mr. Powell to chad ale nie ma podświadomej chemii pomiędzy nim a Angeliną Jolie poza ekranem, widać chad zachowuje się jak chad i gardzi głupiutką Angeliną. Angelina powinna być tym poirytowana i chcieć mu się oddać (miała wtedy 25 lat a on 39). Natomiast nie gardzi ona cuckiem o rysach twarzy chada, który cały czas się głupio zachowuje czyli Alexem Westem. Coś mi tu nie pasuje. Widać tu chemię poza ekranem, pomiędzy Danielem a Angeliną, w scenie, gdy wychodzi spod prysznica, ale nie widać chemii pomiędzy Angieliną a wytrawnym chadem Ianem.
Wniosek: możesz być chadem ale gdy robisz coś czego kobieta nie potrafi ogarnąć np. przejmowanie władzy nad światem, udzielaniem się w społeczności lokalnej itp.
jesteś przegrany.KOBIETA WYBIERZE ATRAPĘ CHADA KTÓRY ZACHOWUJE SIĘ JAK PAJAC BYLE BY NIE WYBRAĆ CIEBIE DLA kobiety ważne sprawy to: plotki, śluby, plotki o dzieciach, obgadywanie. Z drugiej strony jak włączysz się w "ich" ważne sprawy też jesteś przegrany**!!! Dlatego prawdziwe chady z osiedla palą fajki na balkonie gdy przychodzi psiaciółka pogadać o głupotach!!!
Zresztą, przedstawiałem te sceny w poprzednich postach w formacie gif
P.....3 - #blackpill #redpill #przegryw #friendzone
Wołam: @marcinpodlas8 @programis...

źródło: comment_15916285304VuocjRSN3Kg0jSId5OoZz.jpg

Pobierz
  • 5