Wpis z mikrobloga

Ostatnio wrzuciłem tylko jedną z moich growboxowych roślinek dlatego teraz wrzucam małe porównanie dla całego boxa. Minął już ponad miesiąc odkąd dziewczyny grzeją się pod nową lampą i efekty są piorunujące. Rośliny wyrosły olbrzymie jak na czas ich egzystencji, są znacznie zieleńsze i gęstsze od roślin na parapecie. Na górnym foto są 4 rośliny, na dolnym już tylko 3 gdyż wyjąłem Cherry z racji braku miejsca. W środku została ostatnio wrzucana przeze mnie Jolka, Habanero Chocolate i Tabasco. @gobi12 chyba jednak miałeś rację, że skończę na jednej w środku bo już powoli przymierzam się do wyjęcia kolejnej i zostawienia póki co 2 w środku, mam problem z podjęciem decyzji gdzie ją wyciągnę i którą roślinkę bo chciałbym aby wszystkie korzystały z mocy tej lampy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#papryczki #chili #chilihead #uprawapapryczek #uprawa #borgonbox
Borgon - Ostatnio wrzuciłem tylko jedną z moich growboxowych roślinek dlatego teraz w...

źródło: comment_1591611086szBO5loHwORxLE12pehE5P.jpg

Pobierz
  • 4
@LM2137: panie, jakbym miał miejsce to wszystkie na słońce bym wygonił bo każdy wie, że słonko > każda lampa.
Box powstał z racji tego, że mam tylko 4 parapety w mieszkaniu i wszystkie na zachód... ah te miejskie klimaty. Poza tym, roślinki raczej nie narzekają ( ͡° ͜ʖ ͡°)