Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaqqu7: Dziwisz się? Rząd się ich boi. Zmobilizowani górnicy roznieśliby pół Warszawy, czego nie można powiedzieć o innych grupach zawodowych.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: glupio by to wygladalo jak by im musieli #!$%@? kary od sanepidu. Ale palowac Tajanjo i spolke to juz mozna bylo.
Mnie to zastanawia jak to jest ze to sa spolki z udzialem SP ale to przeciez nie on placi im pensje.
Beda obligacje czy prad po wyborach drozeje od razu.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: Dokładnie podejrzewam, że tak by było. Jak nie weźmiesz sztachety w łapę i nie zaczniesz nią wymachiwać, to nikt na ciebie nie zwróci uwagi.
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: górników popiera prawie cały Śląsk. Tam większość ma kogoś z rodziny w kopalni. Nawet ludzie, którzy z górnictwem nie mają nic wspólnego uważają, że Polska węglem stoi. Mit węgla na Śląsku będzie żywy jeszcze wiele lat.
  • Odpowiedz
@sedziakalosz: no byłem i komu tam nie powiesz, że kopalnie powinno się sprywatyzować lub zasypać to się zaczyna januszowy kwik. Może za dużo Ślązaków osobiście nie poznałem, ale wszyscy bez wyjątku, z którymi rozmawiałem reagowali dokładnie tak samo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nitro_Express przed tym milionem do półtora miliona wyborców których potrzebują przyciągnąć w drugiej turze z elektoratów kandydatów którzy do niej nie weszli. Samymi swoimi głosami nie wygraja
  • Odpowiedz