Wpis z mikrobloga

Tak już dzisiaj narzekam na tą gierkę komputerówkę, to wypluję wszystko co mi leży na sercu.
Zastanawia mnie dlaczego każda przegrana gierka i ogólnie całe zło świata to wina adc? Przykład moich ostanich kilku gierek.

gra 1. nasz support nafeedował enemy bota i stwierdził że ma na mnie #!$%@? i poszedł na mida, ja zostałem na bocie chcąc bronić wieży, co oczywiście się nie udało bo nurkowali po mnie w 3 z junglerem, a na pingi z prośbą o pomoc oczywiście każdy miał #!$%@? - wina adc że nie wygrał 1 vs 3
gra 2. ta sama sytuacja support nafeedował i #!$%@?ł na mida, no to ja żeby sytuacja się nie powtórzyła też zszedłem na mida, bota oczywiście nikt nie bronił i #!$%@?śmy - wina adc że nie bronił bota sam
gra 3. obydwoje top lanerów gra z teleportami, ich top używa go gdy tylko może i dostajemy #!$%@? 3 vs 2 na bocie za każdym razem, podczas gdy nasz top laner kisił teleporta przez całą grę i użył go raz żeby zfarmić 3 miniony na topie. - wina adc że top nafeedowany

ADC LIVES MATTER

#leagueoflegends #adclivesmatter
  • 38
@Lord-Hemoroid: Ad1 i Ad2. Nie ma replaya to ciężko powiedziec kto ma racje. Support mogl ginac, bo najzwyczajniej chcial sie wbic, a ty może afk farmiles i 0 reakcji na to, co on probuje robic? Łatwo tak obwiniać za staty, ale ja grajac na supporcie często mam adc bez rąk, ktorzy nic tylko afk farmią. Wtedy też takich #!$%@? i ide na inną linie probować coś robić. ¯\_(ツ)_/¯
@Lord-Hemoroid: ja np kiedys bardzo czesto padalem na bocie bo robilem walki w zlym czasie bez wizji. wbijalismy z supportem wygrywalismy walke a tutaj cyk jungler:D i moglbym plakac na zespol ale to byl moj blad ze nie pilnowalem przeciwnego junglera i wbilem bez wizji:)
@ehh_te_wykopki: Teleporty od enemy topa nie były podczas walki, tylko właśnie wtedy gdy nie mogliśmy się tego spodziewać, raz wróciliśmy z bazy to wyskoczył z krzaków zanim zdążyliśmy postawić tam warda, innym razem teleportował się gdzieś do naszej jungli i wyskoczył nam od tyłu, nie zważając na bijący go turret bo był nafeedowanym nasusem
@ehh_te_wykopki: Nie musisz bo i tak wiem że odpiszesz że to mój błąd, przecież adc musi wardować sobie całą jungle i być jednocześnie na linii żeby nie tracić farmy i expa, a no i swoją linie też musi wardować na odległość, jeszcze zanim na nią dojdzie :)
@Lord-Hemoroid: ad. 3 To #!$%@?ł top, bo ogólnie tp na bota jest nie zawsze opłacalny nawet jak zdobędziesz kille, powiedziałbym wręcz, że rzadko. Po czymś takim powinien pushować na pałę i brać plate-y, albo wieżę jak była późniejsza faza oraz miniony. Pozwala to enemy topowi na powrót do gry jeżeli był do tyłu, albo mimo wszystko wyrównać straty. Wy zaś powinniście się bronić.
@Lord-Hemoroid: chodzi mi o to ze nie zauwazasz swoich bledow i chcesz je zwalic na kogos innego. Ale nie martw sie ja tez ich robie od groma. Tez sie potrafie wkurzyc na wspolzawodnikow bo chce zwalic na nich swoja zla decyzje ale potem jak to troche przemysle to zauwazam ze moglem zagrac dana sytuacje inaczej. A jeszcze co do tego co pisales. Wracjac na linnie mogles rzucic warda np inka w
@ehh_te_wykopki: Którego skillshota radzisz rzucić w krzaki grając vayne? Niektóre krzaki da się zwardować zza ściany czy coś, ale do niektórych musisz podejść na tyle blisko że jeśli ktoś się w nich czaił to grając taką wcześniej wspomnianą vayne bez eskejpu to marne szanse na ucieczkę przed np takim nafeedowanym nasusem z ghostem, tak wiem że jest jeszcze niebieski ward ale on odsłoni tylko jedno miejsce na mapie i do tego