Wpis z mikrobloga

@illa_a: ogólnie dodam, że nie tylko swoim niebieskim. powiedzieć coś złego każdy potrafi, ale już pochwalić nie ma komu, czy to w życiu czy w pracy. czy ktoś z Was ostatnio usłyszał coś miłego albo powiedział? ktoś Was pochwalił za nowy tshirt, nową fryzurę, fajne buty? bądźmy mili dla siebie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@illa_a: jak chce komplement to go sobie biore jak prawdziwy mężczyzna bierze co chce. Che komplement to mówie, że teraz jest ten moment w którym ma mnie pochwalić i zawsze doataje czego chce, zawsze!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@illa_a: Komplementy to mega rzadkość dla mnie. Jednak jak już usłyszę to się mega cieszę i zapamiętuje. Pamiętajcie dziewczyny/niebiescy że jak jesteście w długim związku to co jakiś czas należy doceniać swoją polowke. Najgorzej jak jest się w związku i wszyscy cię doceniają poza osoba z którą jesteś xd
  • Odpowiedz
@illa_a: dokładnie tak, niebiescy potrzebują tak samo atencji i miłości ʕʔ najlepiej jak z rana się wyśle jakaś długa słodka wiadomość i potem chodzi cały dzień w skowronkach
  • Odpowiedz
@illa_a gówno prawda, mój nie docenia, a jedyną mina jaką widzę to raczej w stylu "co ty #!$%@? za farmazony" niż jakikolwiek uśmiech czy zadowolenie.
  • Odpowiedz