Wpis z mikrobloga

@Qwertyasdf123: Działa traffic i sa najnowsze aktualne mapy. Po zainstalowaniu wybierasz sobie którą mapę chcesz, Polska lub Europa. Jeżdżę z nią, choć i tak juz coraz częściej na Yanosiku. Lepsze powiadomienie o remontach i (nie ma co ukrywać) o suszarkach.
@Qwertyasdf123: Powiem tak. Od samego początku nawigacji, jeszcze na urządzeniach Manty, jeźdźiłem z IGO8. Podobała mi się i miała łatwo dostępne uaktualnienia z fotoradarami do wgrania w urzadzenie. To była nie do końca legalna instalacja, bo na tych urządzeniach w oryginale pracowała MapaMap w wersji okrojonej, ta wersja niestety potrafiła poprowadzić do drogi jednokierunkowej i polecić w nią wjechać pod prąd. IGO8 była o niebo lepsza. Ale za namowa jednego z
@Qwertyasdf123: W zasadzie te wersje niewiele różnią sie od siebie, mówiąc o Automapie. Nowszej nigdzie nie znalazłem, a i tak najważniejsza jest aktualność samej mapy a nie aplikacji.
Z Yanosikiem nie mam problemów nawigacyjnych. Co prawda czasami potrafi prowadzić dookoła miasta zamiast najkrótszą/najlepszą trasą, ale to chyba każda z nawigacji tak ma.
Jesli maiłbym wybierać za która z nawigacji zapłacę to za Yanosika dam 5 zł, Automapa 4 zł, potem długo