Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile powinien zarabiać developer in test, wprowadzający automatyzację w projekcie od zera ? Wcześniej byłem midem w manualnym testowaniu. Ostatnia podwyżka jeszcze w tamtym roku. W tym roku awans na mida i przejście na tworzenie automatów. Wiedzę o projekcie posiadam ogromną bo długo pracuje w firmie i mogę śmiało powiedzieć że nikt nie posiada takiej wiedzy jak ja (dużo systemów które się przeplatają).
Umiem js + es6 + jQuery + cypress. Oczywiście ciągle się uczę i udoskonalam.
#it #programowanie #programista15k #programista10k #cypress #krakow
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytam jak coś bo jak widzę ogłoszenia to stawiam tylko wielkie oczy że mogą tyle płacić xD a przez sytuację z covid na razie wstrzymali podwyżki
Spoko też sugeruje się mediana, ale zawsze sprawdzam czy ogłoszenie z d**** nie jest przypadkiem kierowane do ludzi których jest garstka w kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdalny_robol: nie przychodzi mi nic do głowy co by mogło być więcej wykorzystywane xd oczywiście takie rzeczy jak html, css czy sprawne poruszanie się po DOM pomijam bo to chyba oczywiste xd
@astronic: Cypress jest raczej mało popularny. Moim zdaniem, póki nie ogarniesz czegoś bardziej popularnego jak Selenium + Java/Python ciężko będzie Ci znaleźć dobrze płatną pracę, czyli ciężko będzie dyktować warunki obecnemu pracodawcy. Chciałem Ci polecić sprawdzenie widełek konkretnie na Cypressa, ale niewiele jest w ogóle ofert.