Wpis z mikrobloga

Ogólnie jechałem sobie dziś po 21 przez miejscowość a ze jechałem z kolezanką to sie zgadałem i #!$%@? zapomniałem ze jest radar i buch #!$%@?ł zdjęcie.Miałem coś koło licznikowego 70 czyli realne 65/66 na 50.Co dziwne jadąć tam busem jako kurier zawsze jade równą 70 i mi nie zrobiła ani razu fotki.Jaką te radary mają tolerancje? I jesli przyjdzie to jakiego mam sie tym razem spodziewać manadtu?
Druga sprawa jeśli przyjdzie mandat to idzie jakoś go wziąśc na drugą osobe np na mame? Ten radar robi tak zdjęcia ze nie widać kto siedział za kierownicą bo ojciec ostatnio 2 razy tam zapłacił po 200 zł.Najgorsze jest to ze jezdze zawodowo i uzbierałem juz 10 pkt karnych za drobne przekroczenia ale teraz dostać kolejne 2 czy 4 to juz zaczyna sie robić blisko 24
#fotoradar #mandat #policja #samochody
  • 6
.Co dziwne jadąć tam busem jako kurier zawsze jade równą 70 i mi nie zrobiła ani razu fotki.


@lupek78643: super z Ciebie pracownik, szef musi być zadowolony że testujesz jego autem tolerancję fotoradarów :D
@lupek78643: Tolerancję mają różną - chyba zwykle 10 km/h ale równie dobrze może być mniej lub więcej i nawet mógł ktoś to zmienić przecież, np obniżyć. Zapewne przyjdzie propozycja za przekroczenie 11-20 km/h czyli 50 lub 100 zł i 2 punkty karne. Jeżeli to GITD zarządza tym radarem to ja bym nic im nie wysyłał a Twój ojciec niepotrzebnie przyjął 2x po 200 zł. Podobno GITD nie ma w ogóle prawa