Wpis z mikrobloga

@miauczar: Bo nie znam go jako człowieka, nie wiem czemu odszedł z branży i ciekawi mnie co tam źle poszło. Nie szufladkuję go ale odbieram tak, że dużo by chciał robić a niewiele jest obecnie w stanie zrobić, po co z Pawełkiem z Warszawy te zapowiedz patostreamów o których gada głownie on, bo Pawełek ma słabsze chęci
  • Odpowiedz
@Jutinka: no właśnie tak się Zacinał ten Kozanostra jakby nie wiedział co chce powiedzieć... Nie wiem po co te nagrania chce robić, bo nie opowiada jakoś zajebiście ciekawie, taka średnia zajawka
  • Odpowiedz
@pyczasty: koza to kozak w innym stanie swiadomosci wywolanym zmianami hormonalnymi i cukrzyca. on ostatnio troche jak fazi - byl zdrowy a teraz jest chory i mysli o wszystkim troche inaczej, znajomych szuka itp.
  • Odpowiedz
@pyczasty: ale ty naprawde jakies uposledzone wnioski masz
no skoro nie chcieli dla niego nagrywac to nie nagrywali, jego gwiazdy zrobily sie tak znane ze zalozyly wlasne wytwornie.
on ci nie powie prawdy ale taki peja czy tede to nie sa az takie debile, zauwazyli ze mozna go odciac jako posrednika i zaczeli wydawac sie sami
  • Odpowiedz
@acctim: o no właśnie takiej informacji szukałem poniekąd, bo widzę że się dobrali i coś próbują zrobić ale ani jeden ani drugi nie ma pomysłu co dalej.. a łączy ich chyba to, że jakieś swoje ekscesy przeżyli
  • Odpowiedz
@pyczasty: Z branży odszedł po wypadku wielu artystów na tamte czasy najlepsi Pęku pih chada peja tede borixon onar wsp fazi po wypadku wielu artystów poczuło hajs podchodzili do innych do tego doszedł kryzys sprzadazy ludzie ściągali z internetu i tak rrx upadł nie wypłacając Hajsu wszystkim.
  • Odpowiedz
@pyczasty: jak wyjdzie to nie wiem bo koza to straszny oportunista, pawelek to bardziej taki prawdziwy bo jego boli. nie ze mi sie nie podoba ale jak gruby chcial sie drzec i wyzywac to wyzywal a koza to wiadomo jaki jest, te jego slodkie pierdu pierdu XD za statyw moze robic XD
  • Odpowiedz