Wpis z mikrobloga

@matiusmm: O, nie jestem osamotniony. Ponad dwa tygodnie temu miał być podany lineup, ale organizatorzy wykręcają się głosowaniem do DJ Maga przez którego ceny bookingów mają się zmieniać. Mi to osobiście śmierdzi wałkiem na kilometr, po niezwykle udanym UMF strach wyjechać gdziekolwiek.
@matiusmm: Zapowiada się nieźle, ale MDT nie była w stanie zorganizować w tym roku enTrance, a tutaj jakiś młokos bez doświadczenia w organizacji większych eventów próbuje stworzyć coś takiego.

Podczas festiwalu wystąpi 10 artystów, w tym 5 światowej sławy headlinerów

Pomysł na imprezę powstał w 2011 roku. Na jej realizację musieliśmy czekać aż do 2013. Mamy nadzieję, że 11-godzinne Show, jakie dla Państwa przygotowujemy, zadowoli nawet najbardziej wybrednego klubowicza, zostawi miłe
@mq1: na pewno teraz nie kupie, ale zaciekawiła mnie ta impreza bo w końcu w poznaniu, a muszę dbać o dobre imię poznania :P

w lutym tez może będzie ASOT 600 także wolałbym tą imprezę :) najlepiej na targach w poznaniu :)
@matiusmm:

w lutym tez może będzie ASOT 600 także wolałbym tą imprezę :) najlepiej na targach w poznaniu


O to to to, byłem na Armin Only w targach, świetna organizacja.