Wpis z mikrobloga

@plonace_kalosze: Daleki jestem od popierania pisu a wręcz się nimi brzydzę ale klub PIS we Wrocławiu to jedyna merytoryczna opozycja dla Jacy. Jednocześnie do tego klubu należy np radny Robert Grzechnik który jest związany z Korwinem. Na poziomie samorządowym we Wrocławiu kilku radnych około pisowskich takich jak tu wymieniony Kurczewski ale też np Chudzik czy Andrzej Kilianek prezentują poziomy rigczu niedostępne dla przeciętnych pisowców
Dutkiewicz rządził zdecydowanie za długo


@shinX: to jest 1000% prawdziwe, w drugiej połowie rządzenia zaczął się coraz bardziej odklejać od rzeczywistości i wszystkie pomysły które w kółko są przy jego nazwisku wymieniane takie jak World Games czy fotki Marlin Monroe to jest dziesiątki czy setki milionów złotych wywalone do ścieku. O stadionie nie wspominając.
@mroz3:
Rozwalone pol miasta, No ale ok robią będzie lepiej
Nawet fajnie ze są inwestycje bo ludki maja prace.
No ale jak remontują to jak ma nie być utrudnień?
Fart ze był covid bo nie wyobrażam sobie przejazdu przez podwale legionów.
No ale życie.
Ogólnie śmieszy mnie podawanie ze jesteśmy na którymś tam miejscu w korkach,
Wystarczy wyjechać do innych miast w Europie i człowiek doceni jak u nas jest dobrze.
@mroz3:
Zwykły przykład,
Pojedź do Lwowa
W ogóle wyjedź i zobacz jak jest gdzie indziej,
Bo najwiecej narzekają Ci co nie maja porównania.

Nie chce tylko chwalić,
Ja nie rozumiem czemu remont mostów pomorskich ma trwać trzy lata?
Dla mnie niewralgiczne miejsce jakim jest dw swiebodzki powinien pracować 24h
Ale rozumiem jak by PiS budował to by zrobili most a jak lewica to tunel.
Ni życie tak to jest podczas remontów
@muszewymyslec: Nie nikt z nas nigdy nie był na zachodzie/wschodzie i nie wie jak to wygląda.
Kolejny #!$%@?. Człowieku zobacz sobie ile mamy w tym mieście linii metra / tramwajów / autobusów. Potem zobacz jak wyglądają obwodnice w środku i na zewnątrz miasta. Wejdź na wikipedię i zobacz powierzchnię miasta i jego gęstość, a potem zaczynaj dyskusję.
Wrocław jest jednym z niewielu miast bez kompletnej obwodnicy zarówno - zewnętrznej jak i
@mroz3: Co jest najśmieszniejsze, Jaca już nie raz robił z siebie rycerza walczącego z hejtem co nie przeszkadza mu na jego peju sugerować ludziom, ze jak się nie podoba to #!$%@?ć z Wrocławia. Oczywiście przyklaskują temu jego fani, boty i Grażyny z Radomia, ludzi z RiGCzem policzyć tam można na palcach jednej ręki. To jest dramat, ze prezydent miasta, w którym mieszka 600 tysięcy ludzi wdaje się w pyskówki z jakimiś
@Darth_Gohan: ja bym chciała chociaż więcej pociągów, to już by mocno ułatwiło wszystkim życie, nie trzeba od razu metra budować. No i jakieś rozsądne linie łączące różne części miasta. Dla mnie skandalem jest, że nie ma połączenia FATu z Magnolią i okolicznymi biurami.
@r__k: @gniadyzor: @mroz3: Są dla wrocławia plany opracowane przez specjalistów, które zakładają zagospodarowanie odry do komunikacji, stworzenie koleji miejskiej. Ale do tego potrzeba doświadczonego zarządcy, a nie jacy. Trzeba walczyć o zniesienie janosikowego, żeby móc odkładać nadwyżki, spłacić długi, rozwijać infrastrukturę i cyfryzację samorządu, która umożliwiłaby lepszy dostęp do demokracji bezpośredniej dla mieszkańców(głosowanie na projekty obywatelskie przez neta, poprzez konto mieszkańca powiązane np z urban cardem.)