Wpis z mikrobloga

Białe dziewczyny czyszczą budynek po tym, jak został zdewastowany. I od razu pojawia się pytanie, czy nie obchodzi ich życie czarnych i jak to źle wykorzystują biały przywilej :D
#usa
Noxgate - Białe dziewczyny czyszczą budynek po tym, jak został zdewastowany. I od raz...
  • 58
  • Odpowiedz
@xionze: Ja mam wrażenie, że będzie dokładnie odwrotnie i w 2045 tam w ogóle czarnych nie będzie albo wrócą czasy niewolnictwa. Mi ta cała akcja wygląda na zaplanowaną przez rząd USA w celu budowania gruntu pod jakieś ekstremalne rozwiązania, które w obecnych czasach absolutnie nie mieściłyby się w szeroko rozumianych granicach moralnych społeczeństwa. Wygrana Trumpa w wyborach jest niejako odbiciem nastrojów białej części społeczeństwa. Przecież on wygrał obiecując ograniczenie liczy imigrantów i budowę muru oddzielającego Meksyk. Jak dla mnie to wygląda jakby chcieli wzbudzić strach wśród białych Amerykanów pokazując całkowitą tolerancję dla lewackich ideologi, bezsilność policji i władz (wojsko czy policja klęczące na kolanach przed tłumem ciemniejszych inżynierów). Moim zdaniem doprowadzą do sytuacji, w której zastraszeni biali zostaną postawieni w sytuacji "MY albo ONI" i zaakceptują ograniczenie praw obywatelskich i rozwiązania podobne do tych które zastosowali Niemcy na mniejszości Żydowskiej w Europie.

Swoją drogą sytuacja w Europie wygląda dość analogicznie. Sprowadza się jakimiś pontonami najbardziej agresywne osobniki bez żadnych dokumentów,bez sprawdzania przeszłości kryminalnej i celowo emancypuje bezradność organów władzy. Na zamachy terrorystyczne odpowiada się rysowaniem kwiatków na chodniku. Policji zakazuje się zdecydowanych działań oplatając to wszystko fajnie brzmiącymi hasłami związanymi z tolerancją i anty rasizmem. Pozwala się działać gangom pedofilskim, mimo że wszyscy na około wiedzą, że takowe działają. Zastrasza się własnych obywateli rzucając w nich zarzutami kryminalnymi za mowę nienawiści, itp.

W obu wojnach światowych walka odbywała się na oceanach i toczyła o kontrolę szlaków morskich. Przy całym rozwoju technologi wojskowych gdzie od tego zależało życie ludzi i tego kto będzie dominować na oceanach dzisiaj nie potrafią zatrzymać pontonu albo jakieś śmiesznej łodzi? Granic lądowych też nie potrafią obronić przed nieuzbrojoną bandą
  • Odpowiedz
to już są takie absurdy że zaczyna mnie to po ludzku #!$%@?ć a miałem na to wywalone do tej pory xDDDDDD


@Taktojaaa: u mnie to samo. myslalem do tej pory, ze murzyny sobie tam krzycza po twitterach i czasem pokrzycza, porozrabiaja na ulicach, a wszyscy wokol maja z tego beke i tyle, a tu takie obrazki czlowiek codziennie oglada.

top kek. w sumie zawsze zastanawialem sie jak cesarstwa upadaly i
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że dla osób pokroju tego babska white privilege to po prostu trzycyfrowe IQ, tylko zamiast to przyznać, wolą rzucać takimi frazesami


@Jerry664: Zgrabne hasło. "three-digit IQ is my white privilege" i uuuu, rasizm.
  • Odpowiedz