Wpis z mikrobloga

#darksouls, #soulsborne
zacząłem przygodę z DS1 w tym tygodniu. Gram rycerzem j jestem w 3 lokacji (ruiny zamku, miasto nieumarłych) po pokonaniu 1 bossa.
Jeśli nie wybrałem na starcie klucza master jako daru (złodziej ma ten przedmiot to czy warto zaczynać grę jeszcze raz, aby tym razem wybrać klucz? Jakie umiejętności i i jaką klasę postaci radzicie wybrać na początek.
  • 5
@freestyle01: Jeśli grasz pierwszy raz to graj dalej. Rycerz jest bardzo spoko na pierwszy run a Master Key potrafi bardziej przeszkodzić niż pomóc (ten klucz daje Ci po prostu szybszy dostęp do kilku lokacji ale to nie tak że bez niego coś Cie omija, w dodatku jeśli nie wiesz do końca co robisz to przez ten klucz możesz się pogubić albo wpieprzyć się w lokacje nie na swój poziom ;D)
@freestyle01: wszystko co potrzebuje tego klucza mozna znalezc/otworzyc inaczej

to raczej skrót dla ludzi ktorzy znaja gre na pamiec i chca zmienic troche kolejnosc, zdobyc jakis przedmiot potrzebny im do swojego buildu itp

możesz zastanowić się nad zaczęciem nowej gry z głównym kluczem jeżeli nie dasz rady z Capra Demonem


@Redesekrator: radzil bym jednak sie uprzec i nie omijac bosow przy 1 podejsciu, zwlaszcza jesli wiesz ze jestes w dobrym
@Redesekrator: ale wspominasz :P
i zapewne poczules sie swietnie jak za 31 razem sie udalo

i jak stwierdzieles ze na dzis juz zrobiles cuda i czas odpoczac, a za 15 min odpalales gre spowrotem bo to uczucie jest uzalezniajace :P

dlatego dark soulsy zdobyly taka popularnosc. Bo nie pozwalaja na zmiane poziomu na easy i ominiecie trudnej czesci.