Wpis z mikrobloga

HBO GO - Najgorszy sewis streamingowy ze świetnym contentem
Szkalujesz = Plusujesz

1. Beznadziejna jakość niby 1080p a wygląda jak 480p
2. Aplikacja (Na Smart TV) często się zacina
3. Nie potrafi odtworzyć materiału od momentu w którym skończyłeś (ładuje się i wywala błąd i trzeba odtworzyć od początku następnie przesunąć do momentu od którego chcemy oglądać
4. Włącza kolejny odcinek serialu nawet jeśli ten który oglądasz nadal trwa (np sceny po napisach jak w Modern family czy What we do in the shadows)
5. Często problemy techniczne ostatnio cały weekend HBO Go nie działało: https://downdetector.pl/status/hbo-go/
6. Tragiczny sposób dostosowywania napisów

Taki #netflix czy #amazonprimevideo jest 10lat do przodu z technologią niż to co oferuje #hbogo
lyman11 - HBO GO - Najgorszy sewis streamingowy ze świetnym contentem 
Szkalujesz = ...

źródło: comment_1591191829dUqa81cJRaiAlZdvUqjcme.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@lyman11 oni mają jakieś #!$%@? kodeki. Do tej pory przedostatni epizod gry o tron wygląda jak gówno.

W jednym z epizodów paragrafu 22 jest scena jak bohater skacze do wody. Jest tam mnóstwo bąbelków wokół niego. Rozjechało się to koncertowo, sama pikseloza.
  • Odpowiedz
@lyman11: no niestety prawda... Jeszcze z ustawieniem głośności mam zawsze problem. Za każdym razem kolejny odcinek ma głośność na 3/4 mimo że za każdym razem zmieniam na minimum to jakoś strona nie może tego zapamiętać.
Ale jak coś to polecam Trust. na HBO... Z takich mniej znanych a dostępnych tylko na HBO go
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@lyman11: to wayzsfko to #!$%@? przy przewijaniu, z którym zatrzymali się w epoce DVD, nie można normalnie cofnąć o ileś sekund przesuwając po paseku, tylko trzeba przewijać z prędkością ileś razy xDDD


edit: sorry: w sumie to udało im się to zrobić gorzej niż na DVD i nawet VHS, bo to przewijanie bez podglądu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lyman11:
Dalej nic nie zrobili z UI i stabilnym działaniem? XD. Już ponad pół roku nie subskrybuje i myślałem, że coś zdziałali w tej kwestii. Sam trzykrotnie im pisałem długie elaboraty wraz z ulepszeniami, które poprawiły by ogólny komfort korzystania z appki. Tyle siana mają a dalej eh.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No i jeszcze pamiętam że na Chromecast chyba przez 2 tygodnie nie dało się wyłączyć lektora, zanim to naprawili. To że w apce się coś wywala i sypie stringami to standard
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lyman11: jeszcze mi się przypomniało: kiedyś trafiłem. na to, że nie lądowała się ścieżka dźwiękowa - film chciał się zacząć odtwarzać i się zacinał, po paru minutach startował ale bez dźwięku.
Innym razem jak oglądałem Czarnobyl, to nie działały angielskie napisy, tylko polskie się ładowały.
  • Odpowiedz
@lyman11: znając życie pewnie najprościej odpalić na telewizorze appke do torrentow i Kodi?

Nie oglądam filmów, nie korzystam ze streamingu to nie wiem, ale podejrzewam, że niestety nawet dość problematyczne torrenty, szczególnie w 2020, z napisami z open subtitles będą wygodniejsze od źle napisanej aplikacji, która pewnie odświeżają co pół roku, psując to, co już było dobre ;)
  • Odpowiedz
kiedyś trafiłem. na to, że nie lądowała się ścieżka dźwiękowa - film chciał się zacząć odtwarzać i się zacinał, po paru minutach startował ale bez dźwięku.


@msichal: miałem to samo ostatnio na telewizorze Samsunga u rodziców, za cholerę nie mogłem tego naprawić, odinstalowywanie apki nie pomagało, resetowanie smarthuba też nie. Kilka miesięcy wcześniej działało ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
mam z HBO to tragiczne napisy


@lucaseq:
W starszych produkcjach faktycznie tłumaczenie w napisach jest bardzo luźne, podejrzewam, że może to jest transkrypcja lektorska z TV, co by się zgadzało z czasem trwania wypowiedzi. Natomiast w porównaniu do tego gówna które w napisach serwuje netflix to i tak niebo a ziemia xD
  • Odpowiedz