Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu zrezygnowałem całkowicie z kontaktów z kobietami. Nie chcę już. Nie podoba mi się fakt, że ja muszę robić z siebie pajaca przez x czasu podczas, gdy ktoś najzwyczajniej w świecie przystojniejszy nie musiałby robić nic, albo prawie nic, aby osiągnąć taki sam efekt.
Nie podoba mi się idea, że ja muszę starać się, adorować, wykazywać się ciekawymi zainteresowaniami aby zainteresować sobą kobietę, podczas gdy ten przystojniejszy wystarczy, że będzie istniał. Nie chce bawić się w te grę.

Żeby nie było - na nikogo się nie złoszczę, nie mam żalu do nikogo o nic, nie uważam również, aby kobiety miały jakikolwiek obowiązek interesowania się kimś, kto ich zwyczajnie nie pociąga fizycznie.

To tyle - musiałem to z siebie wyrzucić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed65096a913fb53fa4e838f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
Piotr: ... 10zł dziękuję!
Anonimowy: na anonimowe 10zł dziękuję!
  • 4
ZbożowaPrzyjaciółka: Nie szukaj nikogo na siłę, bo się możesz bardzo zawieść kiedy jej się cały związek znudzi. Jeśli nie będzie sformalizowany to pół biedy - pochlipiesz w poduszkę i ci przejdzie. Jeśli go sformalizujecie z butami w to wszystko wejdzie państwo z sądownictwem, które do facetów jest nastawione delikatnie mówiąc nieprzychylnie. Jeśli dorzucisz dzieci do tego wszystkiego będzie niezła bomba.
Daj sobie na wstrzymanie i jeśli nie masz jeszcze 30 na