Wpis z mikrobloga

Żegnam Spotify premium, dzień dobry YT premium.
Idiotyczny ruch z ich strony. Usługa jest płatna, więc nie życzę sobie ogladania ich durnych manifestow.
Niezależnie czy są sluszne czy nie. Niech umieszczaja swoje przemyslenia na kontach darmowych.
Chyba ktoś w PRach nie podumał i spotify osiągnie przeciwny efekt od zamierzonego.
#spotify #usa #blacklivesmatter #rasizm
  • 42
  • Odpowiedz
normalny człowiek w #!$%@? ma te manifesty


@Rouksa: rozumiem ze masz siebie na mysli
ale ty jestes normalny człowiek! taki mądry! patrzcie na niego ma w #!$%@? te protesty oswiecony jeb@ny

a twoje #!$%@? o algorytmie yt pokazuje tylko ze jest glupkiem
  • Odpowiedz
@Matrioszkawkieszeni: jak widać nie tylko siebie, tylko 78 osób. Co mnie interesuje zaangażowanie polityczne aplikacji na której słucham muzyki? Netflixa też mam przestać opłacać, bo w co drugim serialu jest jakaś para homo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@czarnapietruszka: w sumie sam też się wkurzyłem i im wysłałem maila "Dlaczego wspieracie te terrorystyczna organizacje BLM/antifę na głownej stronie spotify? Dlaczego wspieracie niszczenie miast, rabunki, pobicia a ostatnio nawet morderstwa? W całym tym zamieszaniu nie chodzi o rasizm, kilkukrotne więcej białych ginie z rąk czarnych niż na odwrót. Dlaczego nie ma playlisty o morderstwach białych w RPA? Każdy ma swój punkt widzenia ale jesteście prywatną firmą, nie powinniscie się mieszac
  • Odpowiedz
Yt jest darmowy.

dzień dobry YT premium.


To jak w końcu jest? Yt premium jest płatny, youtube standardowy jest darmowy, ale ma reklamy i #!$%@?ą jakość dźwięku.
  • Odpowiedz
@lone_sloane YT jest darmowy ale jesli chcesz sluchac muzyki z bazy yt na telefonie - płacisz. Czego nie rozumiesz?

Że piszesz o yt premium, ale mówisz że nic nie płacisz. a yt premium NIE jest darmowy. Tego nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@lone_sloane jak nie płacę? Do tej pory płaciłem za spotify, dziś zmienilem na yt premium i tez płacę. To co sobie yt promuje na swojej stronie glownej w necie mam w dupie. Nie chce zaśmiecania jakims gownem apki gdzie powinna być moja muzyka ew. sugerowana jakims sensownym algorytmem pod mój gust.
  • Odpowiedz