Wpis z mikrobloga

Mireczki #rzeszow i okolice :)

Oferuję kompleksową obsługę klimatyzacji:
-sprawdzenie,
-weryfikacja,
-uzupelnienie czynnika,
-ozonowanie,
-odgrzybianie.

i mycie fury gratis po obsłudze :)

Od razu powiem jak wyglądają ceny:
-podpięcie maszyny, sprawdzenie wycieków i weryfikację ilości czynnika 100 zł,
-czynnik 100g 30 zł,
-ozonowanie i odgrzybianie przy okazji 20 zł,
-mycie fury gratis :)

Nie #!$%@?ę się w ceny priv itd, macie czarno na białym co i jak kosztuje bez owijania, więc jak ktoś jest chętny to proszę atakować :)

#rzeszow #klimatyzacja
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Ra-V-ek na razie pogoda do dupy to i ludzie tak klimy nie uzywaja, jak temp skoczy do 30* to bedzie urwanie dupy ;) co madrzejsi juz o tym mysla i sie ugaduja na serwis ale umowmy sie takich osob jest garstka, reszta obudzi sie jak bedzie pot plyna po posladkach :p
  • Odpowiedz
@Sylar fakt, zawsze mnie to bawi że ludzie przyjeżdżają dopiero jak się zróbi gorąco i potem narzekają ze kolejka duża i trzeba 2 godziny czekać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sylar: powiedz kolego mi jedna rzecz. Czynnik z samochodu jest spuszczany do 0 a potem nabijany do zadanej wartości + olej. A co w wypadku gdy ktoś miał nabitą klimę jakimś propan butanem? Następni klienci też dostają taką mieszankę?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzarnyMastodont co? W zyciu... spuszczam gaz do pustej butli i jak klient chce to nabijam mu ten jego gaz spowrotem. Jezeli trzeba uzupelnic to podpinam swoja butle i uzupelniam. Nie ma opcji na wymieszanie sie gazow.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Panowie zajmujemy sie tym profesjonalnie, tak jak mowilem naprawiamy agregaty oraz pojazdy czysta mechanika, mamy sporo gazow np 404, 452 itd. Nie mieszamy gazow itd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzarnyMastodont ja Ci daje pusta butle taruje przy Tobie wage, spuszczam, widzisz ile gazu miales. Pozniej wpuszczam to co miales i ewentualnie jak trzeba dobic podpinam moja butle i dobijamy, nic nie mieszam to bardzo nieprofeskonalne i golnie zle
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Chcesz_Pomarancze podpiecie maszyny i sprawdzenie samego stanu, to jest moment, jezeli bedziesz chcial uzupelniac czynnik itd to juz troszke dluzej. Ozonowanie i odgrzybianie min. 40 minut i tego nie przeskoczymy bo jest timer jak w mikrofalowce, mycie jakies 15 minut.

Jak wyjdzie nieszczelnosc to wtedy juz zupelnie inna historia, znalezienie tego, naprawienie, sprawdzenie szczelnosci :)
  • Odpowiedz