Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Hej doświadczone mirki z #dom #mieszkanie #meble :-)

Polećcie proszę dobrego producenta mebli, który miałby w swoim katalogu rozkładane do przodu wyrko, spełniające następujące wymagania:

- zero nierówności, szpar w materacu, słowem kręgosłup-friendly
- konstrukcja z solidnych materiałów (kartongips IKEA odpada)
- pomieści i utrzyma bez problemu 180cm człowieka
- da się na tym bzikać bez informowania całego domu

Zdjęcie tylko, żeby pokazać mniej więcej o co chodzi, ale różne systemy rozkładania będą interesujące. Nie chodzi też o wskazanie konkretnego wyra, a bardziej jego producenta. Dzięki! Udanego dnia!
Kokos - Hej doświadczone mirki z #dom #mieszkanie #meble :-)

Polećcie proszę dobrego...

źródło: comment_1591076203i5skXBSF4dzHkfLxOY0IRI.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Kokos: @Zara_wracam: albo kręgosłup-friendly albo kanapa - musisz wybrać jedno :).
Generalnie jak takie łóżko ma służyć okazjonalnie do przenocowania teściowej/gości to spoko ale jak dla siebie to zbieraj już powoli na rehabilitację :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zara_wracam: bardzo możliwe, jednak nie mam za bardzo wyboru, spróbuję się zbliżyć jednak do ideału najbliżej jak się da. Więc polecenie producenta tak czy inaczej będzie pomocne i dziękuję.
  • Odpowiedz
@Kokos: Rozwiązanie ktorego szukasz to łóżko z automatem włoskim

To jedyne rozwiązanie gdzie masz na łóżku prawdziwy, jednorodny materac ze sprężynami.
Żadne rozwiazania gdzie fragmenty siedziska czy oparcia są elementem powierzchni do spania nie mają startu.

Z tym że stelaż jest metalowy, więc sprawdź w sklepie czy seks nie będzie za głośny.

https://www.youtube.com/watch?v=fG_Uj7zPvmI
:D
grafzero - @Kokos: Rozwiązanie ktorego szukasz to łóżko z automatem włoskim

To jed...

źródło: comment_1591076888aQOTs5lDmaY0dSHiVpImtN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
E: dokładnie jak wyżej.
Mam gronlid, spałem przez jakiś czas i nic nie trzeszczy.
Ale też nie ma porównania do zwykłego materaca
  • Odpowiedz
@Kokos @graf_zero: mam taki od 1,5 roku. Trzeba co jakiś czas smarować połączenia ruchome, ale niestety i tak trochę "trzeszczy" przy gwałtownych ruchach. No i cena takiego rozwiązania jest dosyć wysoka, ja za swoją kanapę zapłaciłem 6000 PLN, chociaż było warto
  • Odpowiedz