Wpis z mikrobloga

  • 4
P. 28 Kraków

Zgłoszenie 5a683efa2623e919 z dnia 2020-06-01 23:00:18

Imię: P.
Wiek: 28
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Od urodzenia mieszkam w Krakowie, tutaj też skończyłem studia i pracuję. Nie jestem typem imprezowicza, bardziej wolę spotkania w wąskim gronie znajomych. Powiedziałbym o sobie, że jestem duszą towarzystwa i w otoczeniu ludzi, z którymi znajdę wspólny język, tak na prawdę nie zamyka mi się buzia. Jestem zaradny i zawsze potrafię wszystko załatwić i cały czas dążę do jakiś małych celów, które narodzą się w mojej głowie. Wiodę spokojne i poukładane życie, ale nie lubię stać w miejscu.

Wygląd
183 cm wzrostu, 85 kg, czarne krótkie włosy

Zainteresowania
Obszary jakimi się interesuję to na pewno technologia, informatyka i wszystko co z nią powiązane. Lubię pływać, jeździć na nartach, oglądać filmy i seriale, grać ze znajomymi zarówno w gry online, jak i te bez prądu.

Czego oczekuję?
Szukam bratniej duszy, kogoś z kim znajdę wspólny język. Nie wymagam szczególnych zainteresowań czy też lubienia tego co ja. Jeżeli czytasz ten wpis i też szukasz kogoś kto wypełni ten brakujący element w Twoim życiu, po prostu się odezwij - może akurat to ja :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Każdy dzień, podczas którego miło spędzę czas będzie idealnym dniem - niezależnie od tego czy będzie to wyjście do kina, wyjazd na narty, wieczór ze znajomymi czy też cały dzień spędzony w domu.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - cywilny
Dzieci - tak
Alkohol - tak
Inne używki - nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • Odpowiedz