Wpis z mikrobloga

@BartoszBarSeba: 90% że w randomowym pixie z randomowego źródła znajduje się MDMA. Bardzo rzadko bywają tablety z innymi substancjami. Osobiście raz się spotkałem z przypadkiem gdzie w pixie sprzedawanej jako emka było coś innego.

Inną kwestią jest jakość emki w tabletach. Te polskie pixy często są jakieś lipne porównując je z tymi z holki. Gdzie przy polskich bywało że podczas jednego posiedzenia wrzucałem 4, tak w przypadku tych holenderskich nie wyobrażam
@BartoszBarSeba: Ciężko określić co masz na myśli w "normalnie działających". Z autopsji wiem, że jeżeli nie masz sprawdzonego źródełka z emką (czyt. sprawdzane odczynnikiem) to nigdy nie wiesz co w danej pixie się znajduje.
W większości grochów znajdziesz oczywiście emkę, ale również najróżniejsze inne substancje psychoaktywne.
Dobrego źródła nic nie zastąpi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BartoszBarSeba: po delegalu w Polsce baaaaardzo dużo piguł jest na zdelegalizowanych ketonach - 4CMC, 3CMC etc. Są to krótko, acz intensywnie działające związki i charakteryzuje je silna chęć na dorzutkę. Przy dobrych pigułach możesz się bawić 3 - 4 godziny i potem nawet nie mieć chęci na dorzutkę. Przy pigułach na ketonach korba trwa jakieś godzinę do półtora i przychodzi chęć na #!$%@?.
@Jakis_Leszek: Wątpię jednak

Najpierw potężna euforia z nieogarem

Właśnie na wspomnianym początku zero euforii.

Później zaś stymulacja raczej "ukryta" bo nie odczuwalna.

Za to pełen spokój i błogość, łączność ze wszechświatem, pragnienie kontaktu i w ogóle plusz, najczystsze szczęście, falowanie obrazu, memlanie gębą i gniecenie wszystkiego co w ręce, bodaj jeszcze mrowienie podniebienia czy coś tego typu z efektów ubocznych.

charakteryzuje je silna chęć na dorzutkę

Niewielka.

O ile "szczyt" trwał
@Jakis_Leszek: Dodam że wzorek i kolor nie ma dużego zasięgu


@BartoszBarSeba: wzorek nic nie mówi, każdy może sobie zrobić pressa i wsadzać co chce do mieszanki.

Za to pełen spokój i błogość, łączność ze wszechświatem, pragnienie kontaktu i w ogóle plusz, najczystsze szczęście, falowanie obrazu, memlanie gębą


@BartoszBarSeba: brzmi jak mdma

jeszcze mrowienie podniebienia


@BartoszBarSeba: z tym się nie spotkałem