Wpis z mikrobloga

polacy są zbyt wytresowani przez rządy i media żeby takie bunty społeczne miały miejsce, skutkiem tego wytresowania jest gardzenie polakami przez rządy i media


@piter259: ja bym gardził Polakami dopiero wtedy, gdyby po zabójstwie jakiegoś typa przez policję, skakali jak małpy po cudzych samochodach i rozwalali cudze sklepy żeby je obrabować.

Na szczęście Polacy są wyżej na drabinie rozwoju niż małpy i nie okradają sąsiada, bo ktoś w innej dzielnicy zginął
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
polacy są zbyt wytresowani przez rządy i media żeby takie bunty społeczne miały miejsce, skutkiem tego wytresowania jest gardzenie polakami przez rządy i media


@piter259: ja bym gardził Polakami dopiero wtedy, gdyby po zabójstwie jakiegoś typa przez policję, skakali jak małpy po cudzych samochodach i rozwalali cudze sklepy żeby je obrabować.


Na szczęście Polacy są wyżej na drabinie rozwoju niż małpy i nie okradają sąsiada, bo ktoś w innej dzielnicy zginął
  • Odpowiedz
A tak rząd tobą gardzi, zdziera z ciebie większość twojej forsy jaką wypracujesz, zaoferuje ci najgorsze gówno jakie można zaoferować w zamian a jak ci się nie podoba to ci powie "#!$%@? za granicę robaku" xD


@piter259: to jest powód, żeby atakować rząd, a nie sąsiada.

Jeśli za winy rządu, prawdziwe, czy urojone, napadłbym obrabowałbym uczciwego sklepikarza, to sam bym przyznał, że jestem robakiem i to tym jednym z gorszych.

W
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
A tak rząd tobą gardzi, zdziera z ciebie większość twojej forsy jaką wypracujesz, zaoferuje ci najgorsze gówno jakie można zaoferować w zamian a jak ci się nie podoba to ci powie "#!$%@? za granicę robaku" xD

@piter259: to jest powód, żeby atakować rząd, a nie sąsiada.

Jeśli za winy rządu, prawdziwe, czy urojone, napadłbym obrabowałbym uczciwego sklepikarza, to sam bym przyznał, że jestem robakiem i to tym jednym z gorszych.

W
  • Odpowiedz
nie wiem ale jeśli rząd tam nic nie robi żeby poprawić jakość życia tych ludzi to sprawy tak się mogą potoczyć że dojdzie do anarchii, ja sam tego nie popieram co oni robią ale widocznie inne środki zawiodły, mimo wszystko to jest wina rządu że takie sytuacje mają miejsce


@piter259: to jest wina tych ludzi, że niszczą mienie o rabują majątki niewinnych. Gdyby rząd to robił, to by była wina rządu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nie wiem ale jeśli rząd tam nic nie robi żeby poprawić jakość życia tych ludzi to sprawy tak się mogą potoczyć że dojdzie do anarchii, ja sam tego nie popieram co oni robią ale widocznie inne środki zawiodły, mimo wszystko to jest wina rządu że takie sytuacje mają miejsce


@piter259: to jest wina tych ludzi, że niszczą mienie o rabują majątki niewinnych. Gdyby rząd to robił, to by była wina rządu.
  • Odpowiedz
rząd powinien zapewnić porządek i bezpieczeństwo każdemu obywatelowi, jeśli tego nie potrafi to jest nie udolny


@piter259: rząd jest nieudolny, bo jeszcze nie spacyfikował tych zamieszek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
rząd powinien zapewnić porządek i bezpieczeństwo każdemu obywatelowi, jeśli tego nie potrafi to jest nie udolny

@piter259: rząd jest nieudolny, bo jeszcze nie spacyfikował tych zamieszek.
@Strzelec_Kurpiowski: dokładnie, tylko pytanie czemu tego jeszcze nie zrobił? Na co czeka aż wszystko rozjebia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
dokładnie, tylko pytanie czemu tego jeszcze nie zrobił?

@piter259: bo w USA jest pełno takich ludzi jak ty, którzy usprawiedliwiają bandytów i ci ludzie głośno by płakali.
@Strzelec_Kurpiowski: nic rozumiesz koleś szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
To tak jakby Sebixy latały po mieście i biły przypadkowych ludzi, bo policja zastrzeliła jakiegoś kibola.


@Strzelec_Kurpiowski: no w sumie to były takie akcje, oczywiście na o wiele mniejszą skalę bo kończyło się burdą 40 Pacanów przed komisariatem i gazem w oczy XD
  • Odpowiedz
Na szczęście Polacy są wyżej na drabinie rozwoju niż małpy i nie okradają sąsiada, bo ktoś w innej dzielnicy zginął z ręki policjanta.


@Strzelec_Kurpiowski: 4 lipca 1946 r. Polacy zamordowali niemal 40 osób z powodu plotki. Polacy chyba strasznie szybko ewoluują
  • Odpowiedz
4 lipca 1946 r. Polacy zamordowali niemal 40 osób z powodu plotki. Polacy chyba strasznie szybko ewoluują


@Magnolia-Fan: na pewno szybciej niż Niemcy, którzy parę lat wcześniej zamordowali wiele milionów z powodu poglądów pewnego malarza.

Niemcy są niżej niż małpy chyba.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: możliwe, a może bardziej niż drabiny rozwoju są ważniejsze inne czynniki jak nastroje społeczne, poziom życia, edukacji i działalność polityków, ale to są skomplikowane sprawy i lepiej mówić odwoływać się do kwestii genetycznych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
możliwe, a może bardziej niż drabiny rozwoju są ważniejsze inne czynniki jak nastroje społeczne, poziom życia, edukacji i działalność polityków, ale to są skomplikowane sprawy i lepiej mówić odwoływać się do kwestii genetycznych ¯_(ツ)_/¯


@Magnolia-Fan: oczywiście, że to nie kwestia genów, tylko kultury. Po prostu jedne społeczności mają kultury prymitywne, inne zbrodnicze, a inne w miarę normalne.
  • Odpowiedz