Wpis z mikrobloga

#slowoboze

Znaki końca czasów – Katastrofy zdarzają się często. Dlaczego to się dzieje?
W ostatnich latach wiele katastrof miało miejsce w różnych częściach świata, szczególnie w ostatnich miesiącach:
Pożary lasów w Indonezji, spalając duże obszary roślinności i ziemi; Australijskie pożary lasów zabiły niezliczone zwierzęta; Setki miliardów szarańczy naraziły Afrykę Wschodnią na większe ryzyko głodu; Zaraza w Chinach rozprzestrzeniła się na wszystkie części świata; Trzęsienie ziemi o sile 6,8 uderzyło w Turcję. A Polska stoi także w obliczu suszy z powodu niskich opadów śniegu …
Te katastrofy to nie jedno i dwa miejsca, ale coraz więcej, a zasięg jest coraz większy, zbliżając się do nas krok po kroku ...
Jak się czujemy w obliczu tych katastrof? ? Jako chrześcijanie powinniśmy wiedzieć, że dzieją się te katastrofy i wypełnić proroctwo Pana Jezusa: „Wtedy bowiem będzie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd ani nigdy nie będzie. A gdyby te dni nie były skrócone, żadne ciało nie byłoby zbawione. Ale ze względu na wybranych dni te będą skrócone” (Ewangelia Mateusza 24:21-22).

A słowo Boże mówi: „Powinieneś wiedzieć, że właśnie teraz są dni ostateczne. Diabelski szatan krąży niczym ryczący lew, szukając ludzi do pożarcia. Obecnie wybuchają wszelkiego rodzaju plagi i jest wiele różnego rodzaju niegodziwych duchów. Tylko Ja jestem prawdziwym Bogiem, tylko Ja jestem twoją ucieczką. Dopiero teraz możesz ukryć się w Moim sekretnym miejscu, tylko we Mnie, a klęski cię nie spotkają i żadne nieszczęście nie zbliży się do twojego namiotu”.
z księgi „Słowo ukazuje się w ciele”.
„Wszystkie katastrofy spadną jedna po drugiej; wszystkie narody i wszystkie miejscowości doświadczą katastrof – zaraza, głód, powódź, susze i trzęsienia ziemi są wszędzie. Te katastrofy nie zdarzają się tylko w jednym lub dwóch miejscach, ani też nie ustaną w ciągu jednego lub dwóch dni, ale wprost przeciwnie – rozprzestrzenią się na coraz większym obszarze i będą coraz bardziej dotkliwe. W tym czasie nastanie cały szereg wszelkiego rodzaju plag insektów, a zjawisko kanibalizmu pojawi się we wszystkich miejscach. Oto Mój sąd dotyczący wszystkich narodów i ludów”.
„Na świecie trzęsienia ziemi są zapowiedzią katastrofy. Po pierwsze, sprawiam, że świat, to znaczy ziemia, podlega przemianie. W ślad za nią idą różne plagi i klęski głodu. Taki jest mój plan, oto jego etapy, zmobilizuję wszystko, by Mi służyło – tak, bym mógł ukończyć Mój plan zarządzania. Tak więc cały wszechświat zostanie zniszczony, i to nawet bez Mojej bezpośredniej interwencji”.
Bracia i siostry, z wypełnienia się proroctwa Pana Jezusa i Słowa Bożego, widzimy, że nadeszły ostatnie dni, Powinniśmy teraz zachować wyjątkową czujność, aby powitać Pana powrotu. Jak więc możemy powitać Pana?

Proszę obejrzeć: Muzyka chrześcijańska | „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy
wojciechas - #słowoBoże

Znaki końca czasów – Katastrofy zdarzają się często. Dlacz...