Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy możecie mi wytlumaczyc dlaczego tak się cieszycie ze antifa będzie wpisana na listę terroryzmu? Wiecie ze antifa to ideaologia a nie organizacja? Nie ma organizacji, nie ma szefa, nie ma budżetu. Wiecie ze trump to robi dla PR i żeby móc sobie wsadzić KOGO TYLKO CHCE do więzienia pod pretekstem terroryzmu? Z samej nazwy antifa to anti fascism. Czyli na logikę Trump jest faszysta (co już wielokrotnie udowodnił). Ale wracając do org. Ter. To tak jakby z dnia na dzień prezes oznajmił ze prawaki to org terrorystyczna. No i jak udowodnisz w pisowskim sądzie ze przecież to tylko ideologia? Pewien austriacki malarz w latach 30 też aresztował osoby przeciwne swej ideologii.

A do tego czytam wykop I nie wierzę jakimi rasistami są wykopki. Nikt Was w życiu nie spotkał czarnego a Wy juz o jakiś IQ, o małpach itp. Puknijcie się w głowę. Pięknie to opisal @Kakauowy_Zbawicel . Problemem w stanach nie są problemy RASOWE ale KLASOWE! kiedy się wreszcie nauczycie ze oni tam nie mają żadnych perspektyw i dlatego się buntują? W Polsce nie ma AZ TAKIEGO rozwarstwienia bogactwa i może dlatego piwniczaki się nie buntują. Mieszkaliście kiedyś w stanach? Ja tak. Widziałem te biedę i ten szalony kapitalizm na własne oczy. Ludzie śpią z rodzinami po autach, narkotyki wszędzie, brak służby zdrowia, kradzieże itd. Ale gdybyście widzieli tych miliarderów co dostają następne miliardy zapomogi i unikają konsekwencji każdego przestępstwa a Ty idziesz do więzienia na 10 lat za 2 gramy. To byśmy inaczej pogadali.

I to plusowanie szkalowania antify.... Gdybyście się jeszcze nie zorientowali to bez antify 100 lat temu byście nie mieli praw pracowniczych, kobiety nie mogłyby głosować a nazism by panował nad Europa.

Moj dziadek walczył przeciwko Niemcom w DWS i był przeciwko faszystom. Ja również jestem przeciwny faszyzmowi czyli co? Jestem patola antyfa? I później ludzie się dziwią ze wybuchają wojny domowe...

A w ogóle to zamiast rozliczyć pisowców z kradzionych miliardów!!! 1 000 000 000x to wykop zalany sytuacja w SZ. Ale prezes się cieszy ze ma przynajmniej tydzień odpoczynku.

A Putin to w ogóle popija najlepszego szampana w tym tygodniu. Wreszcie 5 lat fakenews, sputnik, Cambridge analytics mu się zwraca z nawiązką. Ciekaw jestem czy wyzwoli swoich braci z Białorusi w tym tygodniu.

#bekazprawakow #bekazlewactwa #takaprawda #neuropa #4konserwy #usa #rasizm #putin #fakenews

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed4a5d61487ee2d07aa7c44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? OPie zasiłki, zaniżone progi, programy pomocowe a oni dalej wielcy pokrzywdzeni

bieda dotyka wszystkich


@kelso2: no tak, pozostali z zasiłków pobudowali ogromne kapitały tylko coś te murzyny głupie nie umieją. Oczywiście fakt że ich dziadkowie nie byli nawet pożyczki w banku wsiąść i mieli zamknięty dostęp do lepszej edukacji nie ma nic do tego. Bieda nie rodzi biedy, no chyba że rzucisz jakiś ochłap to wtedy od razu
@AnonimoweMirkoWyznania: W Polsce nie ma rozwarstwienia więc nie ma problemu xD
Człowieku, oni za pracę w mcdonaldzie mają lepszą kasę niż Ty będąc ekspertem z wyższym wykształceniem w polsce xD Na ukrainie i w rosji też masz rozwarstwienie i tam nikt miast nie podpala. Antifa to terroryści i faszyści i ideologie jaką mają to chaos. Z resztą to są organizacje zawsze opłacane przez kraje sąsiednie w usa płaci im rosja, a