Wpis z mikrobloga

@JakTamCoTam: Częśc robi to na pewno dla draki "haha, drażniłem psiarnie pączkami" a część to ta sama mentalność, która pragnie mixu kolorów i zapomina że jak się próbuje zmieszać wszystkie razem to się robi szary. Na przykład wspierający imigrantów z Afryki. Ale żaden jak przyjdzie co do czego to nie wystąpi jako ochotnik żeby zaprosić imigranta do mieszkania w swoim mieszaniu.
  • Odpowiedz
mixu kolorów i zapomina że jak się próbuje zmieszać wszystkie razem to się robi szary


@YogiYogi: podobnie było dwa wieki temu podczas rewolucji Francuskiej. Porzucenie społeczeństwa stanowego nic dobrego nie przyniosło. Pospólstwo na wieki pozostanie pospólstwem a owoce morganatycznych małżeństw nigdy nie będą szczęśliwe.
  • Odpowiedz
@Mystizer: Tak z innej beczki, czemu piszesz p0licjant? I czy to ty piszesz komentarze na onecie? Jeżeli tak, to da sie z tego wyżyć? A może jest to jakiś kod którym porozumiewasz się z innymi kretynami?
  • Odpowiedz
@azurro Nie wiem czy zauważyłeś ale to co sie dzieje w USA to jest też wina p0licji i to działanie policjantów doprowadziło do tej sytuacji. Oczywiście wiadomo, nie powinno to aż tak wyglądać jak to wygląda, afroamerykanie #!$%@?ą teraz aż za bardzo. Ale popatrz... napisałem negatywnie o antifie, czarnoskorych i niektorych bialych i nic... to Ci nie przeszkadzalo. Ale za to przeszkadzało Ci że napisałem słówko "p0licja" do tego stopnia że zacząłeś
  • Odpowiedz
@Mystizer: Kompletnie nie bronie policji, nie to miałem na myśli. Zastanawia mnie samo używanie tego... No właśnie jak to nazwać? Przekaz podprogowy w słowie?
Jak zwał, tak zwał - wplatanie 0, czy nazw partii kojarzy mi się z komentarzami na onecie. Nie chciałem cie obrazić w sumie, chociaż podtrzymuje - jeżeli ktoś tak pisze i nie jest trollem/płatnym trollem to niestety, mam złe wieści - mamy przypadek #!$%@? mózgowego.

A co
  • Odpowiedz