Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie @not_ok_doomer:
Tak Papież może przyznać ziemie zdobyte w wyniku krucjaty dla siebie - w tym wypadku musi on zdobyć najwięcej punktów w tej krucjacie.
Mówisz ostatnio sprawdzałeś, to ty byłeś pierwszy na tej liście - a jak to wyglądało dnia 7 lutego 1118 roku w momencie zakończenia wojny?
Czy aby od twojego ostatniego sprawdzenia papiestwo mogło cię wyprzedzić?
@maniek50005: właśnie nie wiem jak było przy 100%, ale wczytałem save i było 90% wojny i papież miał 0%, powtórzyłem to co robiłem wcześniej czyli assault siege żeby szybko do 100% dojść i teraz dostałem królestwo¯\_(ツ)_/¯

nie wiem co się tam stało, za pojednyczą bitwę mógł dostać tyle jeśli była duża? ja tam olewałem bitwy tylko siegowałem a oni się pod koniec właśnie bili sporymi armiami, ale hajsu dostałem dokładnie tyle
Z tego co wiem, bitwy dają więcej i szybciej pktów do war score niż zwykłe oblężenia.

Tak dla przykładu weźmy sobie przeciętnej wielkości królestwo złożone z 10-15 hrabstw i wojsko możliwe do zwerbowania określone na około 10 tysięcy.
Lubie toczyć bitwy to też dla przykładu powiem ci tak:
Całkowite zniszczenie armii przeciwnika jeśli to my jesteśmy stroną atakującą zapewnia wzrost war score do 75%

A jaki teren należy zająć by warscore wyrównać
maniek50005 - Z tego co wiem, bitwy dają więcej i szybciej pktów do war score niż zwy...

źródło: comment_1590953399tQToT1rzXfQz4AUoAY85Fm.jpg

Pobierz