Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jak czytam komentarze i posty na tagu na temat kanału sportowego to mam wrażenie, że większość ludzi przeszla z patostreamów i oczekuje że Stanowski z Borkiem zaproszą swoje matki i będą im polewać alko.
#!$%@? ze hejtpark jest słaby jest tak samo żałosne, przecież to nie ich wina że widzowie którzy dzwonią zazwyczaj się pucują i proszą o pozdrowienia. Jak oczekujecie że będą się bić i wyzywać to musicie zmienić content na patostreamy, ja oglądając większość hejt parków swietnie się bawiłem, nawet gdy byli goście których w ogóle nie znam. Do tego gadanie ze słaby content, przecież oni wystartowali w najgorszym możliwym momencie ale i tak jest masa świetnych programów.
Do tego porównywanie ich do jakiś Paczulów to w ogóle jest dla mnie XD. Tyypy które sami piłki w życiu nie kopneli i robia ze wszystkiego szydere, taki Kowalczyk chodziaz coś tam w życiu pokopał więc może się wypowiedzieć ale reszta? Pojazdu na Borka to w ogóle żal komentować bo gość jest w mediach dłużej niż pewnie większość hejtujacych na tym tagu.

#kanalsportowy
  • 6
  • Odpowiedz
@bartiii_: tu nie chodzi nawet o widzów dzwoniących do hejtparku, nazwa formatu zazwyczaj coś sugeruje i zobowiązuje chociaż do ciekawych, czasami niewygodnych pytań a w ich przypadku to ta formuła nie różni się niczym od telewizji śniadaniowej, klepanie po pleckach i lizanie po dupkach
  • Odpowiedz
@bartiii_: argument, że Paczul i reszta nigdy nie kopnęli piłki więc nie mają prawa do swojej opinii to po prostu xD. Jak ktoś nigdy nie reżyserował jakiegoś filmu to nie ma prawa powiedzieć, że jakiś film jest słaby?
  • Odpowiedz