Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jak czytam komentarze i posty na tagu na temat kanału sportowego to mam wrażenie, że większość ludzi przeszla z patostreamów i oczekuje że Stanowski z Borkiem zaproszą swoje matki i będą im polewać alko.
#!$%@? ze hejtpark jest słaby jest tak samo żałosne, przecież to nie ich wina że widzowie którzy dzwonią zazwyczaj się pucują i proszą o pozdrowienia. Jak oczekujecie że będą się bić i wyzywać to musicie zmienić content na patostreamy, ja oglądając większość hejt parków swietnie się bawiłem, nawet gdy byli goście których w ogóle nie znam. Do tego gadanie ze słaby content, przecież oni wystartowali w najgorszym możliwym momencie ale i tak jest masa świetnych programów.
Do tego porównywanie ich do jakiś Paczulów to w ogóle jest dla mnie XD. Tyypy które sami piłki w życiu nie kopneli i robia ze wszystkiego szydere, taki Kowalczyk chodziaz coś tam w życiu pokopał więc może się wypowiedzieć ale reszta? Pojazdu na Borka to w ogóle żal komentować bo gość jest w mediach dłużej niż pewnie większość hejtujacych na tym tagu.

#kanalsportowy
  • 6