Wpis z mikrobloga

Taki drapak przez ostatni tydzień tworzyłem.
Gdyby nie te parę warstw lakierobejcy, która długo schła, to pewnie już parę dni wcześniej bym skończył.
Na początku miałem tylko zrobić nowe dno w donicy i ją ogólnie odnowić, ale później popatrzyłem, że trochę zbędnego drewna mi się wala, to dorobiłem ten podeścik i cały drapak.
W donicy dodatkowo posiałem kotom trawę żeby się pasły jak krowy, może w końcu przestaną jeść wszystkie rośliny na parapetach.
#koty #kitku
źródło: comment_1590932133D545evBSM3MULT4J1tHpAC.jpg
  • 7
@FulTun: nasze 3 na szczęście nauczone, że meble nie są od drapania. Słupek sam w sobie już od roku był obwiązany, ale do odnowienia musiałem linę zdjąć, to zanim ją znowu nawinąłem, to już próbowała z przyzwyczajenia go drapać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jotu:

Drugie zdjęcie coś nie chce mi się wgrać, ale słupek dodatkowo jest owinięty linką sizalową, żeby było co drapać i jak się wspinać.


Ufff. Dobrze, że wyjaśniłeś. Już myślałem, że zrobiłeś drapak z drewna i go pomalowałeś.
@Jotu: Trochę sznurka zmarnowałeś niepotrzebnie, wystarczyło nawinąć na jakieś 10-15cm szeroko na wysokości wyciągniętego kota stojącego na tylnych łapach, zaoszczędzony sznurek miał być na wymianę.