Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić, czemu ma służyć to ciągłe nawiązywanie do "kopyta Borka"?
2 miesiące bez Kanału Sportowego, dziś wracam, wchodzę teraz na wykop, a piwniczaki dalej się nad tym spuszczają. Można się pośmiać chwilę, ale tego typu żart jest dobry na raz, a wy w większości mielicie ten temat non stop xD. Interesujące zajęcie, tylko po co?
Trochę się obawiam, że możecie w ten sposób #!$%@?ć fajną inicjatywę. Zbiórki charytatywne pomagają wielu osobom, więc plus taki, że chcąc zaistnieć na wykopie przelewacie hajs potrzebującym - za to szanuję. Ale, jak w większości przypadków, ktoś w końcu posunie się za daleko, Matiemu puszczą nerwy i skończą się zbiórki z jego udziałem, w końcu gość ma żonę, dziecko, oni też mogę nie wytrzymywać tego psychicznie. Pewnie część wykopków dla plusów sprzedałaby własną rodzinę ¯_(ツ)_/¯
#kanalsportowy
  • 8
  • Odpowiedz
Matiemu puszczą nerwy i skończą się zbiórki z jego udziałem, w końcu gość ma żonę, dziecko, oni też mogę nie wytrzymywać tego psychicznie.


@eltosteron: Ojej... No własnie o to chodzi, że sam ciągle #!$%@?ł o mentalu innych, pouczał, naśmiewał się z Najmana prosto w twarz, a jedno sprytne pytanko wykopka i się potężny BÓR #!$%@?ł z rowerka.

A żona i dzieci... Rozumiem, że wysyłanie pytonga im nie szkodzi, dopiero zapytania
  • Odpowiedz
  • 0
@niewiesz nie wiem, czy zauważyłeś, ale on jest ekspertem od boksu i piłki nożnej. I to bardzo dobrym. Ma prawo oceniać. Wielu ekspertów naśmiewa się z jakiś wpadek piłkarzy w trakcie meczu, ale czy ktoś zarzuca im z automatu, że sami nie potrafią grać w piłkę?

Sprytne pytanko wykopią xD to właśnie wykopowy, przebiegły spryciarz w pigułce xDD

Wysyłanie szkodzi. Nikt jednak nie wie komu on to wysłał, w najgorszym wypadku
  • Odpowiedz
@eltosteron: Bycie ekspertem to jedno, a ego #!$%@? w kosmos, przerywanie kolegom, żeby zawsze wtrącić swoje trzy grosze, pochwalić się szerokimi wpływami i życiowym wygrywem, a potem cwaniakowanie wobec gościa - to już inna kwestia. I gdyby nie ta cała autokreacja Borka rozborojona w tak idiotyczny sposób, to nie byłoby afery. Sprytne w tym sensie, że nie został bezpośrednio zaatakowany, było miejsce na obrócenie w żart i nikt by już
  • Odpowiedz
  • 0
@niewiesz No dobrze, ale to w dalszym ciągu jest jego problem, a nie widzów. On jak będzie chciał to zrobi sobie porządek w głowie, a nie widzowie.
Każdy odbiera to jak chce, ale dla mnie liczy się jego wiedza i znajomości w świecie piłki
  • Odpowiedz