Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, macie może doświadczenie w temacie szukania #samochody terenowe ale tak żeby dwumetrowa osoba się zmieściła i nie trzymała kierownicy kolanami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do dojazdu do pracy i lekkiego terenu.
Po pierwszej przymiarce Frontera odpada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#offroad #motoryzacja
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: Jeepy zniechęcają trochę swoją sławą jeśli idzie o ceny napraw/części, chociaż na nie właśnie pierwsze patrzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wpisach widzę że miałeś/masz Pajero, mniej miejsca niż w Toyocie?
@Hugenot111: Mniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miałem Jeepa XJ i tam się w sumie nic nie psuje, silniki bajka bo są pancerne, skrzynie automaty pancerne, mają moc w terenie nawet w gazie.
Jeśli jesteś duży i chcesz zacząć przygodę w terenie polecam mimo wszystko Toyotę albo Jeepa.
Tym pierwszym pojedziesz zarówno w teren jak i na wakacje a tym drugim przelecisz na pełnym gazie miejsca gdzie innym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: Po kilku małych przejażdżkach, wypadach na imprezy gdzie akurat był jakiś offroad i wielu godzinach spędzonych na jeżdżeniu w wirtualnym błocie na PC stwierdziłem że w końcu bym pozbierał finanse na coś takiego czym dojadę codziennie do pracy, sporadycznie pojadę z narzeczoną gdzieś w góry zostawiając kombi w domu i zjadę z asfaltu żeby wjechać na hałde, pośmigać po leśnych czy polnych drogach i nie bać się górek większych niż
@Hugenot111: Jak Piszesz Hałda wnioskuje że jesteś zapewne z moich okolic ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Toyotę 3d łatwo kupić golasa do 20k, jeepa spokojnie do 15 kupisz już po jakimś tuningu, lub np. Liberty za 10k + podniesienie 3k + opony 2k
Zarejestruj się na forum4x4 i obserwuj dział giełda, ewentualnie jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tonari_Totoro: Widziałem że bywasz na murckowskiej hałdzie więc tak by wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liberty też nie wydaje się złym pomysłem, do takich lekkich zastosowań, myślę że nie ma sensu patrzeć na Disco czy Patrole.
Muszę w tygodniu wpisać się na fora i zacząć obserwować temat bardziej, w takie auto dojazdowo/zabawkowe na początek nie chce dawać zbyt dużych środków, potem pewnie przyjdzie czas na topienie pieniędzy
@Hugenot111: To pisz jak coś znajdziesz w pobliżu i będziesz potrzebował oceny przy oględzinach, nie szukaj nic dalej niż 50km żeby nie pluć sobie w brodę że tracisz czas na wyprawy po stare trupy. Ja średnio oglądałem po 5-10 aut zanim kupowałem to co mi się podobało bo ludzie lecą w kulki kłamiąc w ogłoszeniach.