Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poleci ktoś jakieś rolki na początek w okolicach 200-300 zł? I czy warto zaopatrzyć się w ochraniacze, jeśli tak to jakie? #rolki
  • 6
  • Odpowiedz
@arowsky: Jeżeli chodzi o ochraniacze to standardowo polecam Oxelo z Decathlonu, najlepszy stosunek jakości do ceny (60 zł za komplet nadgarstki, łokcie, kolana). Cena taka, że można by co sezon #!$%@?ć i kupić nowe, ja swoje już mocno styrane używam trzeci sezon xD
Co do rolek to się nie wypowiem, w tym budżecie jest ciężko o coś sensownego, rozumiem natomiast chęć wydania małej sumy bo nie wiadomo czy się złapie zajawkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zamaskowany_szachista: Dzięki wielkie za odpowiedź. Dokładnie, narazie coś tańszego żeby zobaczyć czy mi się spodoba, a potem ewentualnie coś lepszego. Choć myślę że za 200-300 zł można już coś w miarę sensownego na początek znaleźć. 50kg niestety nie waże więc przydały by się jakieś inne propozycje jeszcze :D
  • Odpowiedz
@arowsky: Za 200-300 zł nie można nic sensownego znaleźć. Nie próbuj sobie tak wmawiać. Po prostu się nie da. Chyba, że mówimy o używanych. Za 300 zł idzie dorwać porządne rolki używane. Za parę złotych zrobisz ozonowanie czy wypierzesz liner (taki jakby miękki but wyciągamy z rolki) i o higienę nie ma co się bać.
  • Odpowiedz