Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
@kanapka_z_keczapem:
@Turyferariusz:

Bo lewacy tacy są :)
Jak ktoś jest normalny, zdroworozsądkowy i za aborcją to jest to prawak, tylko niewierzący.

Miałem koleżankę stosującą taką mowę: opróżnianie macicy, skrobanie pasożyta, totalna antynatalistka. #!$%@? z jej poglądami, ale ona musiała o tym mówić wszędzie. Coś na zasadzie "mój syn studiuje prawo". Obrzydliwa osoba.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem:
Jak dla mnie, podejście tej kobiety po prawej pokazuje ze nie bardzo jest w ogole przystosowana do życia w społeczeństwie i przydałaby się jej jakaś resocjalizacja. Nie wiem jak można bronić takiej patologii, przecież to zakrawa o jakaś psychopatie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kanapka_z_keczapem: organizacja pomocowa, która jest najwieksza, wcale nie daje za darmo tabsow poronnych, można najwyżej opisać swoją trudną sytuację finansową i ewentualnie dają "zniżkę". Ale ta sama organizacja sprzedaje tabletki anty- 12 opakowań, wychodzi za jedno opakowanie około 10 zł. Myślę, że jak ktoś ma 25 aborcji to już nie musi ich mieć, bo hormonalnie jest tak rozwalony, że raczej dzieci nie będzie już miał xDDD
  • Odpowiedz
Jak ktoś jest normalny, zdroworozsądkowy i za aborcją to jest to prawak, tylko niewierzący.


@Profil_Internetowy: co to za fikołek intelektualny ja #!$%@?

Zresztą 2020 a wykopki nadal używają podziału jednoosiowego
Zrozumcie zodiakalne barany jeden z drugim, że podział na prawo i lewo jest tak ograniczony, że wykopowe konserwy i inni nieudacznicy, którzy nie zdali matematyki chyba, nie są w stanie tego pojąć

Bycie za aborcją jest w dolnej części kompasu politycznego,
niochland - > Jak ktoś jest normalny, zdroworozsądkowy i za aborcją to jest to prawak...

źródło: comment_1590828403lOK1LAoov4AHZGc0dz5ClJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: no jak ktoś ma satysfakcję z tego, że zabija mimo wszystko życie, to musi być jebnięty. Pewnie jakbyś się jej pochwalił, że zabiłeś ślimaka z przyjemnością, to by Cię zwyzywała. Mnie też obrzydzają ludzie, którzy muszą się tym wszędzie chwalić, bo nie ma w tym nic chwalebnego.
  • Odpowiedz
@kanapka_z_keczapem: to straszne jak psuje się nam kobiety, bo one z natury nie są złe tylko tak wychowane.. protip, jak byś chciał bez wojny wyniszczyć jakąś populację to #!$%@? jej kobiety a mężczyźni w następnych pokoleniach będą mieli #!$%@? od urodzenia po grób i nawet wojsk nie trzeba będzie wysyłać
  • Odpowiedz