Wpis z mikrobloga

@BeCometA zrobiłem taki tam wpis o płaceniu kartą z wykorzystaniem #kryptowaluty
Widzę na waszym crypto.com telegramie że za płatności kartą crypto.com jest zwrot w waszej krypto MCO aż 10% (skrin)
Czy możesz napisać coś o tym więcej tutaj?
Czy można od razu sprzedać MCO?
Czy karta free łapie się na te 10% zwroty?
Czy to jest stała opcja 10% zwrot nie zależnie jakiej karty od crypto.com używamy?
Czy trzeba mieć MCO na koncie by otrzymywać 10% zwrotu za zakupy?
Jeśli to jest chwilowa promocja to konkretnie do kiedy i ile % cashback potem.
Napisz coś o tym i podeprzyj się linkiem proszę.
#bitcoin
plaisant - @BeCometA zrobiłem taki tam wpis o płaceniu kartą z wykorzystaniem #krypto...

źródło: comment_1590820826g6leNCtsJc9fMSdwkG8iaz.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaisant: to by była fajna opcja, mając terminal płatniczy można sporo zarobić obracając mała suma. Sam czekam na kartę, jeszcze niecałe dwa miesiące i będę próbować u siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maliczek: Ale te 10 proc to chyba tylko chwilowo i to z tej karty czarnej. Ja czekam na ruby czyli dwa procent zwrotu. 10k dziennie obrotu po podjęciu prowizji z terminalu to przy 2% to jest 150 zł zysku, tylko pytanie jak na takie transakcje patrzy urząd skarbowy? W tej sytuacji niech będzie że puszczam płatność kartą 20k zł dziennie przez swój terminal, miesięcznie 600k, ale nie wbijam żadnych paragonów na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ktokiedy82: sprawdzę, ale jest jeszcze kilka innych opcji, np bon do Decathlon z 5% zwrotu gdzie sklep oddaje gotówkę (przynajmniej było tak jak ja pracowałem w deca) albo Allegro, też 5 plus do 3 procent z jakiś serwisów które dają zwrot, wystawiasz fortepian za 20k i płacisz prowizje 50 zł (prowizja to 8 proc ale nie więcej niż 50 zł) i robisz transakcje sam że sobą i jest profit, tylko pytanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ktokiedy82: pamiętam jak był Bank, córka Alior, sync - 5 procent zwrotu za transakcje przez neta i też takie coś ludzie robili, ja wtedy byłem goły i nie mogłem nic robić, teraz jest czym obracać, trzeba tylko tylko znaleźć na czym to robić ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaisant: jest jakaś opcja żeby zwiększyć procent zwrotu? Jak wygląda sytuacja kiedy chcesz zasilić np revolut takimi kartami? Traktowane jest to jak zakup czy jako przelew z karty?
@plaisant

Czy możesz napisać coś o tym więcej tutaj?

10% zwrotu jest w ramach promocji 3for3 za transakcje dowolną kartą MCO Visa w wybranych sklepach. Promocja trwa do końca czerwca.

3for3 = 3 promocje na 3 miesiące.
1) zwiększony cashback do 10% j.w
Sklepy (w PL): Glovo, Carrefour, Auchan, Lidl, Aldi, Dominos, McDonald's, Tesco, Uber Eats.
Pełna lista: https://help.crypto.com/en/articles/3857205-crypto-com-special-measures-for-apr-jun-2020
2) zwiększony cashback za kupno kart przedpłaconych przy użyciu CRO (np. do allegro)
@plaisant

Limity (wspólne dla kart każdego poziomu)

Kwotowy limit zasileń karty bezpośrednio w EUR oraz inną karta debetową/kredytową:
- maks. 25k EUR dziennie
- maks. 25k EUR miesięcznie
- maks. 250k EUR rocznie

Ilościowy limit zasileń karty:
- maks. 3 razy dziennie
- maks. 30 razy w miesiącu
- maks. 360 razy w roku

Wincyj do poczytania tutaj https://crypto.com/document/eu_card
Drobna kryptoreklama skoro rozmawiamy już o Crypto.com

Zachęcam do zapoznania się i udziału w programie afiliacyjnym BG50. Szczególnie jeżeli polecacie kartę znajomym lub tak jak tutaj publicznie.

Za każdą osobę, która zarejestruje się, wykona KYC i zamówi kartę co najmniej Ruby Steel (wymagany stake 50 MCO), Wy otrzymacie $50 w MCO i zaproszona osoba również.

Nagroda wypłacana jest natychmiast i nie ma żadnych blokad oraz limitów. Szczegóły http://bit.ly/CryptoBG50