Wpis z mikrobloga

Jezu jak mahon wyglada tragicznie po tym przeszczepie. Polowa mu zdazyla wypadnac juz widze. Wspolczuje mu mimo wszystko. Chcial pokazac po roku te wlosy zeby byl efekt wow, ale chyba zdal sobie sprawe szybko ze za rok nic z tych wlosow nie zostanie.

Straszna antyreklama tego tureckiego osrodka. Sam mam niewielkie zakola i planowalem sobie kiedys tam pojechac ale po tym co widze u mahonka to zrezygnuje chyba. Tragedia.

Efekty po 3 miesiacach od przeszczepu

#mahonek #danielmagical #patostreamy #famemma #youtubeshore #wlosy #przeszczep
rorsh - Jezu jak mahon wyglada tragicznie po tym przeszczepie. Polowa mu zdazyla wypa...

źródło: comment_1590784181FmyU6npPF1Hcsje3WjxZCw.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@rorsh: To wszystko zależy od tego jak się przyjmie przeszczep. Niestety ale Mahonek ogólnie ma bardzo słabe włosy i nie sądzę aby rezultaty ogólne były jakieś porażające, aczkolwiek wszystko jest możliwe, może będzie dobrze. Na pewno na ten moment jest o wiele lepiej niż wcześniej. Wystarczy sobie zobaczyć na yt efekty ludzi którzy szybko reagowali (czyli w wczesnej fazie łysienia) posiadając naprawdę mocne włosy. Myślę, że warto próbować. Dobrym przykładem jest
  • Odpowiedz
@rorsh: tak wlasciwie to co mu te zakola przeszkadzaja? #!$%@? na lyso i na silownie zeby nie wygladac jak wiezien z auschwitz

no i srodki ktore moga byc androgenne mu nie straszne bo i tak wlosow nie ma xD
  • Odpowiedz
@masakrator007: ja na lyso wygladalbym jak patus dlatego boje sie ze bym nie wytrzynal psychicznie tego roku gdzie wlosy odrastaja. Waham sie caly czas czy kiedys isc na to
  • Odpowiedz
@rorsh: Łykaj DUT-a/Fin-a, dorzuć Minoxa po 6 miesiącach. :) W dodatku Nizoral 2 razy w tygodniu, ewentualnie RU/CB jak boisz się Fina, dorzuć biotyne/Cynk/MSM, Systematyczność + Dermoroller razem z Minoxem i zdziałasz cuda.
  • Odpowiedz
@masakrator007: Mahonek jeszcze niewie (Bo Tureckie kliniki tego nie mówią) Że robiąc tak duży przeszczep wydał na siebie wyrok, bez blokady DHT z jego trybem życia i postępującą miniaturyzacją za jakieś 5 lat zostanie łysy z dziurami z tyłu głowy, każdy kto planuje Przeszczep musi mieć plan co dalej, ale menelowi z YT nikt raczej nie opowiedział że jego donor się miniaturyzuje i włosy które mu wszczepili wypadną niedługo a on
  • Odpowiedz
@rorsh: @masakrator007: @muchmuchmuch: @POTEZNA_HAUBICA: no nie wiem, zakola ma dalej bardzo duże i to widze ze mu tak już po prostu obrysowali..jedynie na plus na bank będzie z gęstością włosów bo u niego była tragedia, ale zakolakiem dalej jest i dalej będzie ¯\_(ツ)_/¯ więc lepiej niech on tego nie reklamuje "pozbyłem się zakoli" tylko "zagęściłem włosy".. Ten cały Adam to serio się pozbył zakoli.
  • Odpowiedz