Wpis z mikrobloga

Ponad rok temu spotykałem się z dziewczyną która była w związku( uprawialiśmy sex). Dziewczyn była zagorzałą katoliczką, jej chłopak też. Wmówiła mu że chce poczekać do ślubu a on się zgodził. Dziewczyna na pierwszy rzut oka bardzo porządna, z normalnego domu, pracująca, ładna, inteligentna nie żadna patusiara czy coś
Jej chłopak strasznie brzydki, taki typowy beciak co by się zgodził nawet nie swoje dzieci wychowywać. Pisze ten wpis żeby rozwiać wszelkie wątpliwości czy na świecie są jakieś porządne dziewczyny i czy jakiekolwiek poważne związki przed 25 rokiem życia mają sens.

PS do dzisiaj są ze soba, ale o ślubie na razie cisza, nie widze żeby się zaręczyli. Dziewczyna w ciągu tego roku zdążyła wyjechać na dwa miesiacę z koleżanką za granicę a później wyprowadziła się do innego miasta sama, bez beciaka xD
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 5
@Mobilki: Łoo rany, ale szmula... Jak można mieć tak posrane we łbie, żeby być zagorzałą katoliczką, robić takie rzeczy i nie czuć do siebie wstrętu xd.
Jak ją poznałeś i w jakich okolicznościach doszło do cimcirimcim?
@DuzyKot: zapisałem się na angielski do prywatnej szkoły, chodziłem raz w tygodniu a ona akurat zaczęła tam pracę bo była świeżo po studiach, zaiskrzyło od początku ale do czegoś więcej doszlo po paru miesiącach, właściwie z mojej inicjatywy, zacząłem z nią niewinny flirt, tak dla zabawy bo byłem pewny, że skoro ma chłopaka to nie pojdzie w to, ale jednak się pomyliłem :D