Wpis z mikrobloga

Mirki przymierzam się wolnymi krokami do złożenia sobie jakiegoś PCta i tak się zastanawiam czy inwestować w jakąś lepszą grafikę. Do tej pory nie byłem jakimś geekiem i nie grałem w Mafie, Wiedźminy, itp. Może naszłoby mnie żeby nadrobić zaległości, ale jak patrzę że te #gry to koszt około 200 zł sztuka to trochę mnie to zniechęca bo #cebula. Są jakieś platformy, sposoby żeby pograć sobie w nowsze tytuły w rozsądnych cenach albo najlepiej za darmo? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio założyłem konto na epic games i mam GTA V i Civilization VI za darmoszkę. Słyszałem co nieco o Steamie, że tam czasem też coś rzucą. Reszty platform nie ogarniam, proszę o porady jak można wycisnąć jak najwięcej za jak najmniej.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chandox sporo gier jest dostępnych w ramach Xbox Game Pass (są jakieś poradniki jak można mieć go tanio na 11 miesiecy) z tego co kojarzę jest podobna usługa na Origin (platforma EA)
  • Odpowiedz
@Chandox: Śledź https://lowcygier.pl to będziesz na bieżąco z najlepszymi promocjami i darmówkami ;) Jest tam również bazar, gdzie możesz tanio nabyć różnorakie klucze do gier (głównie steamowe i z różnorakich bundli): https://bazar.lowcygier.pl Poza tym jak kolega wyżej wspomniał na pewno bardzo opłacalne jest nabycie jakiegoś abonamentu, najbardziej opłacalne to Xbox Game Pass PC, EA Origin Access i Uplay+.
  • Odpowiedz
@Chandox: Bez przesady z tymi cenami gier. Oczywiste jest że gier nie kupuje się na premierę tylko na promocji, no chyba że byłby to wiedźmin 4 to wydałbym bez zastanowienia 200 złotych. Wiedźmin 3 kosztuje 45 złotych Oddysey 40 złotych i origins 22 złotych na epicu także bez przesady że trzeba dużo na gry wydać. To pierwsze z brzegu przykłady. Niestety niektóre gry jak rdr2 dostają słabe promki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chandox: chyba najtaniej teraz Xbox Pass wychodzi, dużo gierek, czasami są promki, że konto za 2zl na miesiąc. Jak składasz kompa to Xbox pass jest za darmo do różnych części czasami na 3 miesiące, warto sprawdzać promki.
  • Odpowiedz