Wpis z mikrobloga

#neuropis #konfederacja #bekazpisu #bekazneuropy #polityka

Czy ostatnio słupki podskoczyły bosakowi czy co? Bo widzę, że z nowogrodzkiej nowe wytyczne dla neuropis, przestać udawać kodziarzy i zacząć przeglądanie wszystkich możliwych profili Bosaka od 2012 roku do teraz. xDD

Zamiast skupić się na odsunięciu od władzy karakana z Żoliborza to neuropa dalej wali konia ustami trolom szafernakera do marnej jakości zarzutek
mistrz_tekkena - #neuropis #konfederacja #bekazpisu #bekazneuropy #polityka

Czy osta...

źródło: comment_1590740694lFCdxepkKYjnbnsjZiScer.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: od paru tygodni każdego dnia wrzucane są po kilka razy te same tweety Bosaka (o Uberze, o aniołach, o krążeniu wokół słońca i o ,,masz na to badania'') przez te same konta i pod każdym wpisem te same konta prowadzą identyczne dyskusje i brandzlują się wzajemnie plusami... a jak ktoś napisze że trolle zaśmiecają #konfederacja to pojawiają się głosy oburzenia XDD

  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena:

o widzę, że z nowogrodzkiej nowe wytyczne dla neuropis, przestać udawać kodziarzy i zacząć przeglądanie wszystkich możliwych profili Bosaka od 2012 roku do teraz. xDD


tak, tak, wszyscy drżą przed potężnym bosakiem, dlatego mityczna neuropa finansowa przez pis (xD) rozpoczęła kampanię szkalowania tego wspaniałego dżentelmena xD tak było urban.jpg

ja wiem, że większość wyborców kąfederacji to przygłupy z manią prześladowczą, no ale bez przesady, chyba nie spodziewałeś się, że
  • Odpowiedz
tak, tak, wszyscy drżą przed potężnym bosakiem, dlatego mityczna neuropa finansowa przez pis (xD) rozpoczęła kampanię szkalowania tego wspaniałego dżentelmena xD tak było urban.jpg


@bacaa90: nie cała neuropa, tylko #neuropis

ja wiem, że większość wyborców kąfederacji to przygłupy z manią prześladowczą, no ale bez przesady, chyba nie spodziewałeś się, że ktokolwiek będzie kandydatowi na prezydenta RP odpuszczał jego szuryzm, tylko dlatego, że go lubisz, co nie? W ogóle dobrą mentalnośc macie konfederaści, najlepiej cichutko siedzieć i przemilczeć wypowiedzi naszego kandydata, w których robi z siebie błazna, mądrzejsze o tym nie wspomnieć, to niepodobne, wcale
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena:

szuryzm, bo co? Bo w Bozie wierzy?


aaale nie #!$%@? takie palenie głupa w komentarzach, nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Można wierzyć i nie być fanatykiem. Można też wierzyć i być zjebem pokroju Bosaka albo Brauna, którzy chcą de facto państwa wyznaniowego. Jeżeli nie widzisz różnicy między wiarą a fanatyzmem, to cóż, kiepsko, no, kiepsko.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena:
pkt 13, 14, 15, 16
panstwo wyznaniowe w kwestiach światopoglądowych, robiące pod górkę mniejszościom, odwołujące się do nieistniejącego "prawa naturalnego" i prawo nieistniejcego bożka przy układaniu ludziom zycia. Coś obrzydliwego. Weźcie sobie tego swojego bożka i wsadzcie w dupe. Nie chcecie aborcji i związków partnerskich? To jej nie róbcie i ich nie zawierajcie. Od innych ludzi wara.
  • Odpowiedz
  • 1
@bacaa90 a jakieś konkrety o tych mniejszościach? W ogóle jakie to mniejszości? Seksualne? Narodowe? A to o układaniu ludziom życia? Jakieś cytaty z tego programu?

Co do aborcji i zgadzam się w 100% z bosakiem. Argument typu nie chcesz to nie rób jest niepoważny. Nie chcesz mordów na ulicach? To ich nie rób, ale daj mi spokój jak ja zrobię.

Co do związków partnerskich nie ma powodów by wprowadzać coś takiego
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Ciebie źle wychowała, bo rzniesz głupa na Wykopie. Musze CIę prostować, co poradzić. Nie pozwolę robić tu takiego syfu, że wpada jakiś dzban i insynuuje jakieś neuropisy, albo nie wie o co chodzi w szuryźmie Konfederacji. Tak się tylko leszcze zachowują.
  • Odpowiedz