Wpis z mikrobloga

#bannerlord doradźcie następne kroki. Mam już skromny zameczek i własne królestwo. Zarabiam 2-3k dziennie. Uzbierałem 300k złota. Armia jaką mogę wystawić ma 300 żołnierzy i co teraz? Jak mam niby atakować te wielkie królestwa? Brać najemników? Jeden wasal bo przekonaniu uciekł na drugi dzień.
  • 3
@Askaukalis: @mlodymedyk: Tylko licz się z tym, że każda egzekucja lorda znacznie zmniejszy Twoje stosunki z innymi lordami i przykładowo nie będziesz mile widziany w zamkach. Nie jestem pewien ale wpływa to też chyba na częstotliwość ogłaszanych wojen w stosunku do Twojego królestwa i z pewnością ma wpływ jeśli chciałbyś jakiegoś lorda przekabacić do swojego królestwa.
@miciek335: @Askaukalis: Walczyłem ze Sturgią, której do tej pory po wojnach z Betanią i Khuzaitem zostało jedno miasto i zamek. Wyciąłem wszystkich w pień, ich najemnicy nie chcą teraz dołączyć do mnie, ale posprawdzałem lordów z innych królestw i tam sporadycznie u kogoś mniej ważnego odjęło mi relacje. Tak to jest spoko. Teraz się zastanawiam czy zaraz ktoś się nie połasi na moje wciąż małe królestwo.