Wpis z mikrobloga

#postojowe #zus
Czy jest ktoś kto ma dwie umowy zlecenie i dostał już postojowe? Z jednej umowy mam przyznaną dość śmieszną kwotę świadczenia, a przy drugiej pisze „prowadzone postępowanie wyjaśniające”, oznacza to, ze mam się z nimi kontaktować?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marchewkaewka: Postępowanie wyjasniające oznacza ze zostal przyznany wniosek przez komputer jakiemus urzednikowi i on ręcznie bedzie go sprawdzał. i czeka w kolejce. Mozesz zadzwonic na infolinie i sie zapytac oco chodiz konkretnie. Panie sa bardzo miłe i cierpliwe.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DobrzeiSmacznie: no, szczególnie ze moj wspanialy pracodawca to w sumie nie wyslal odpowiedzi kiedy te wnioski wysylal, tylko tydzien temu bylo - no, wyslalismy, ale nie powiemy kiedy xD - a dawalem papier do wniosku w polowie kwietnia xD
  • Odpowiedz
@Zgrywus1 no to. Mógł wysyłać później. Mój dostał 10 wysłał 18. Kolega dał 18 i wysłał 20 mu. Więc to zależy. Mógł też zapomnieć i wysłać w maju. Nie dam sobie ręki obciąć ale ważna jest chyba data kwietniowa na wniosku. Więc jeśli taka podałeś to powinno być ok. Ale powatrzam, ręki nie dam uciąć za to ;)
  • Odpowiedz